Facebook Instagram Youtube Telegram


interof

interof

science
mediats


mediats




Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів»
Magna Carta Universitatum



58012, Україна,
м. Чернівці, вул. Коцюбинського 2

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

Приймальня ректора:
тел. +38(0372) 584810,
факс +38(0372) 552914
ел. пошта: rectorxЭЩ8’@~FЩЦрLchnu.edu.ua

Загальний відділ:
тел.: +38 (0372) 58-47-07,
+38 (0372) 52-70-29
факс: +38 (0372) 58-47-07
ел. пошта: officexЭЩ8’@~FЩЦрLchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interofxЭЩ8’@~FЩЦрLchnu.edu.ua
assistant.admissionxЭЩ8’@~FЩЦрLchnu.edu.ua

Приймальна комісія:
тел.: +38 (0372) 58-47-11,
+38 (0372) 52-56-69
ел. пошта: admissionxЭЩ8’@~FЩЦрLchnu.edu.ua

Оновлено
23-09-2022
15:14

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА РАДА

ЧЛЕНИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ (2021/2022 н.р.)

1.     Балух Василь Олексійович – перший проректор, член-кореспондент НАПН України, професор голова ради;

2.     Іванчук Марія Георгіївна – завідувачка навчально-методичного відділу, професорка заступниця голови ради;

3.     Мельник Катерина Василівна – методистка навчально-методичного відділу, секретарка ради;

4.     Гарабажів Ярослав Дмитрович начальник навчального відділу;

5.     Штефюк Параска Лукянівна – методистка сектору ліцензування, акредитації та нострифікації;

6.     Лопащук Інна Афанасіївна – завідувачка аспірантури;

7.     Грешко Роман Ігорович – заступник декана з навчально-методичної роботи економічного факультету, доцент;

8.     Деревянчук Микола Ярославович – заступник директора коледжу;

9.     Карпо Василь Леонтійович – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету історії, політології та міжнародних відносин, доцент;

10. Киселиця Оксана Миколаївна – заступниця декана з навчально-методичної роботи факультету фізичної культури та здоровя людини, доцентка;

11. Колісниченко Тетяна Вікторівна – заступниця  декана  з  навчально-методичної роботи факультету іноземних мов, доцентка;

12. Сікора Віра Степанівна – заступниця декана з навчально-методичної роботи факультету математики та інформатики, доцентка;

13. Меленко Оксана Володимирівна – заступниця декана з навчально-методичної роботи юридичного факультету, доцентка;

14. Новіков Сергій Миколайович – заступник декана факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва, доцент;

15. Попович Олександр Орестович – заступник декана з навчально-методичної    роботи філологічного факультету, доцент;\

16. Прокоп Інна Степанівна – заступниця декана з навчально-методичної роботи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, доцентка;

17. Радзиняк Тетяна Іванівна – доцентка кафедри філософії та культурології філологічного факультету;

18. Струк Ярослав Михайлович – заступник директора з навчально-методичної   роботи інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, доцент;

19. Фратавчан Валерій Григорович – доцент кафедри математичних проблем управління і кібернетики інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук;

20. Худа Лідія Вікторівна – заступниця директора з навчально-методичної роботи інституту біології, хімії та біоресурсів, доцентка;

21. Пасічник Микола Дмитрович – заступник декана з навчально-методичної   роботи географічного факультету, в.о. доцента;  

22. Марценяк Ігор Валеріанович – заступник начальника навчального відділу.

 

Студенти:

23.  Лупу Аріна – юридичний факультет (4 курс);

24.  Станковська Юлія – географічний факультет (4 курс);

25.  Ротар Анастасія – факультет педагогіки, психології та соціальної роботи (4 курс);

26.  Бузиновська Анастасія – факультет математики та інформатики (4 курс);

27. Молдован Любомира – Інститут біології, хімії та біоресурсів (5 курс).

© 1999- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterxЭЩ8’@~FЩЦрLchnu.edu.ua
Powered by Nova, Програмування: Крамар А.В., Дизайн: Антонюк А.М.

ВГОРУ