ел. пошта: rector TТ@_‘chnu.edu.ua

ел. пошта: admission TТ@_‘chnu.edu.ua

08-02-2020

2018-11-05 13:47:42
Пряме включення з посвяти ІФТКН!

25 жовтня у Центральному Палаці культури відбулася важлива подія в бурхливому житті Інституту – офіційна посвята ІФТКН у стилі Телешоу. Загальний обхід студентського життя, репортаж з квест-посвяти в стилі Гаррі Поттера, наукові відкриття в галузі нанофізики, пряме включення з 8 та 9 корпусів та представлення новітніх технологій, економічне положення в ІФТКН, спортивні новини – і все це за один вечір. Давайте уявимо, що було б, якщо наш ІФТКН стане невеличким містечком, яке населятиме  300 мільйонів осіб, та де нещодавно відбулося місцеве голосування стосовно обрання очільника міста. Саме у такому стилі проходила посвята для всіх новачків.

Усе розпочалося з привітання Ангелського Олега В’ячеславовича з отриманням нової відповідальної посади – мера такого великого мегаполісу.

Також були представлені плани на майбутнє, а саме такі як: провести вечірку в стилі Хелловін, та турніри з таких дисциплін як: кіберспорт, шахи, волейбол, настільний теніс.

А ще виріте, чи ні, але 26 жовтня відбувся концерт Imagine Dragons у холі 9 корпусу. Ось такі зірки завітали до нас. А все це допомагає провести заступник мера з виховної роботи Зенкова Клавдія Юріївна.

Один із найцікавіших та запам’ятовуючих моментів була інтелектуальна боротьба між студентами та викладачами. Було сформовано 2 команди по 5 чоловік. Капітани задавали по черзі питання протилежній команді. Викладачі отримали перемогу у цій запеклій інтелектуальній боротьбі, та, мабуть, раділи більше за будь-якого студента, який отримав екзамен автоматом.

На каверзні питання також відповідали Бесага Роман Миколайович, заступник мера з питань комп’ютерних технологій та новітніх відкриттів, та Крамар Валерій Максимович, очільник округу фізиків.

Ну, і як же без талантів ІФТКН? На сцені виступила талановита студентка Майстер Спорту України, призерка чемпіонатів України та міжнародних турнірів – Кириченко Олена. До того ж потрібно відмітити чудовий виступ творчого дуету Марії  Влашинець та Влада Катеринко, які виступили з оригінальним музичним твором, у якому зібрані найкращі уривки українських пісень.

А як Вам таке: наразі синоптики прогнозують наближення циклону під назвою «Сесія», який призведе до «жаркого» життя студентів, за собою він несе модулі, перездачі і захист лабораторних.  А як вберегтися від цього катаклізму, розказав професор й Гуру Елекроніки, електротехніки та наноматеріалознавства  Мар’янчук Павло Дмитрович.

А тепер хвилинка економіки. У нашому місті є своя національна валюта. А чого Ви дивуєтесь? Лишень за останній тиждень стовпчик ефективності валюти зріс на 1,25%, що показує, що ІФТКН стрімко йде вгору. А більш детально розказав про це міністр фінансів та економічної справи, Ушенко Олександр Григорович.

І просто неможливо не відмітити досягнення наших студентів у галузі спорту. Жіноча збірна зайняла 2 місце на змаганнях уніерситетського рівня. А команда викладачів виграла Кубок Ректора. І наші журналісти просто не могли не закидати Струка Ярослава Михайловича, капітана збірної, кількома цікавими питаннями.

Завершилося все виступом live-band “black&white” та нагородженням найращих, які з гордістю виходили на сцену для вручення грамот та медалей.

Статтю підготувала студентка 341 групи Хмелєвська Анастасія

Фотографії  Матиміша Миколи студентка 226 групи

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster TТ@_‘chnu.edu.ua