ел. пошта: rectorХXю@ХѓBchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionХXю@ХѓBchnu.edu.ua

08-02-2020

2018-10-05 09:09:40
«Літературний процес на Буковині від початків до сьогодення»

Сьогодні, 5 жовтня, у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувається Міжнародна наукова конференція «Літературний процес на Буковині від початків до сьогодення», присвячена 60-річчю утворення Чернівецької обласної організації Національної спілки письменників України.

На урочистому відкритті конференції, яке модерував декан філологічного факультету Чернівецького національного університету доктор філологічних наук, професор Борис Бунчук,  з вітальним словом виступили: ректор Чернівецького національного університету, професор Степан Мельничук; перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк; голова Національної спілки письменників України - Михайло Сидоржевський; начальник управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Віра Китайгородська; новообраний голова Чернівецької обласної організації Національної спілки письменників України - Василь Джуран; заступник голови Чернівецького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка, Заслужений артист України Іван Дерда та інші поважні гості.

З науковою доповіддю на тему: «Сидонія Никорович і перша організація українських письменників Буковини» виступив доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Володимир Антофійчук.

Другий доповідач – доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури університету Богдан Мельничук представив аудиторії цікаві факти з історії створення і діяльності Чернівецької письменницької організації.

По обіді заплановано 4 секційних засідання, які завершаться підбиттям підсумків конференції.

О 17:00 у Центральному палаці культури м. Чернівці відбудуться урочистості з нагоди 60-річчя утворення Чернівецького обласної організації Національної спілки письменників України.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterХXю@ХѓBchnu.edu.ua