interof

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

ел. пошта: rector\Ў@—Iчµchnu.edu.ua

ел. пошта: office\Ў@—Iчµchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interof\Ў@—Iчµchnu.edu.ua
assistant.admission\Ў@—Iчµchnu.edu.ua

ел. пошта: admission\Ў@—Iчµchnu.edu.ua

25-02-2021

2020-12-18 15:44:08
ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми зовнішньої Політики України»

18 грудня на базі факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася ХІV Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої Політики України» в он-лайн форматі.

Організаторами заходу виступили кафедра міжнародних відносин, факультет історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а також управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.

З вітальним словом виступили: Роман Петришин – ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Олександр Погодін – начальник управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Олександр Добржанський – декан факультету історії, політології та міжнародних відносин, Юрій Макар – завідувач кафедри міжнародних відносин, Володимир Фісанов – завідувач кафедри міжнародної інформації.

У конференції взяли участь студенти і викладачі нашого університету, а також представники Волинського національного університету імені Лесі Українки, Буковинської Малої академії наук, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Любешівського технічного фахового коледжу Луцького національного технічного університету, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Управління Служби безпеки України в Харківській області.

Вдячні іноземним представникам, які долучилися до нашої конференції із Сиракузського університету (США), Жешувського університету (Польща), Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща), Поморської Академії в Слупську (Польща) та Університету м. Сегед (Угорщина).

Робота конференції відбувалася у секціях:

-          Дипломатична служба України: здобутки та проблеми. Видатні українські дипломати. Публічна, культурна та експертна дипломатія;

-          Актуальні проблеми міждержавних відносин;

-          Стосунки України з державами-сусідами;

-          Співпраця України з міжнародними організаціями;

-          Права людини в Україні та світі.

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Щиро вдячні організаторам та учасникам конференції за плідну співпрацю!

© 1999- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster\Ў@—Iчµchnu.edu.ua