interof

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

ел. пошта: rector–f@!єь~vchnu.edu.ua

ел. пошта: office–f@!єь~vchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interof–f@!єь~vchnu.edu.ua
assistant.admission–f@!єь~vchnu.edu.ua

ел. пошта: admission–f@!єь~vchnu.edu.ua

14-04-2021

2020-12-04 14:08:23
Вітаємо переможців студентської онлайн-олімпіади з Економічної теорії

1 грудня кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування (економічний факультет) й обліку і оподаткування (факультет фінансів, підприємництва та обліку) організували Студентську онлайн-олімпіаду з навчальної дисципліни «Економічна теорія» серед студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці.

Студентська онлайн-олімпіада складалася з комплексного завдання на 100 балів, яке виконувалася учасниками у два етапи. На першому етапі студенти виконували 30 тестових завдань різного рівня складності у системі Moodle. Другий етап полягав у виконанні письмового завдання, що включало 2 творчих завдання та 6 практичних завдань розрахункового характеру. До складу журі увійшли: д.е.н., проф. Галушка Зоя Іванівна (голова журі); к.е.н., доц. Губатюк Ігор Володимирович; к.е.н., доц. Колосінська Мар’яна Іванівна; к.е.н., асист. Кузьмук Ігор Ярославович. На олімпіаду зареєструвалося 53 учасники, серед них: 36 із економічного факультету; 6 із факультету фінансів, підприємництва та обліку, 11 із географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У результаті підведення підсумків серед 53 зареєстрованих учасників перше місце посів:

Тимчук Андрій (студент 4 курсу спеціальності «Міжнародна економіка» економічного факультету) з результатом у 88 балів.

Друге місце посіли:

Лучик Павло (студент 2 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» факультету фінансів, підприємництва та обліку) з результатом у 85 балів;

Мельник Ярослав (студент 4 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» економічного факультету) з результатом у 70 балів.

Третє місце розділили між собою п’ять наступних студентів за рейтингом:

Комлєв Ігор (студент 2 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» факультету фінансів, підприємництва та обліку);

Верхоляк Анастасія (студентка 2 курсу спеціальності «Маркетинг» економічного факультету);

Охотська Єкатерина (студентка 2 курсу спеціальності «Маркетинг» економічного факультету);

Коростюк Олександра (студентка 2 курсу спеціальності «Маркетинг» економічного факультету);

Гаргаун Олександр (студент 2 курсу спеціальності «Економічна кібернетика» економічного факультету).

Вітаємо з гідним результатом переможців!

Бажаємо подальших наукових здобутків, натхнення та успіхів на творчій ниві.

© 1999- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster–f@!єь~vchnu.edu.ua