interof

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

ел. пошта: rectoreЂ#ґш|@аE®•Змchnu.edu.ua

ел. пошта: officeeЂ#ґш|@аE®•Змchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interofeЂ#ґш|@аE®•Змchnu.edu.ua
assistant.admissioneЂ#ґш|@аE®•Змchnu.edu.ua

ел. пошта: admissioneЂ#ґш|@аE®•Змchnu.edu.ua

01-03-2021

2020-11-04 09:56:24
Нові пропозиції від проекту dComFra для підвищення кваліфікації з цифрових компетентностей вчителів шкіл, коледжів, профтехосвіти

З переходом до дистанційної форми навчання в умовах пандемії COVID-19 для вчителів і викладачів не ІТ спеціальностей особливо актуальним стає питання освоєння та ефективного використання новітніх ІТ технологій та програмного забезпечення в навчальному процесі. Саме ці питання і є об’єктом навчально-методичних і наукових розробок за Міжнародним ERASMUS+ проектом «Рамкова структура цифрових компетентностей для вчителів та інших громадян України» з короткою назвою dComFra.

З огляду на це, за сприяння заступника директора інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук з навчальної роботи Ярослава Струка та професора Володимира Головацького, які безпосередньо займаються питаннями перепідготовки і підвищення кваліфікації вчителів фізиків, 29 жовтня було організовано зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації в ЧНУ з виконавцями проекту dComFra.

На зустрічі було представлено та обговорено три презентації. Координатор проекту від ЧНУ, завідувач кафедри комп’ютерних систем та мереж Георгій Воробець зробив загальний огляд щодо розвитку та використання в Україні сучасних цифрових технологій, а також ознайомив слухачів з новими можливостями щодо отримання вчителями міжнародних сертифікатів ECDL/ICDL з комп’ютерної грамотності, у зв’язку з відкриттям в рамках проекту Офісу з цифрових компетентностей в ЧНУ (DC Office at ChNU).

Професор Степан Мельничук розповів присутнім про широкий спектр навчальних програм, які пропонуються слухачам навчально-методичного центру  DC Office at ChNU  починаючи від першого знайомства з персональними комп’ютерами, сучасними гаджетами, офісними програмами, і аж до їх ефективного використання в навчальному процесі. Доктор технічних наук, доцент Сергій Баловсяк розповів про найсучасніші можливості щодо застосування в умовах дистанційного навчання хмарних технологій та WEB-сервісів і застосунків. Остання презентація викликала жвавий інтерес у молодих вчителів, які пробують свої сили в розробці ІТ проектів та WEB-програмуванні.

Пілотна апробація розроблюваних за проектом dComFra курсів запланована вже на лютий-березень 2021 року.

© 1999- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmastereЂ#ґш|@аE®•Змchnu.edu.ua