interof

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

ел. пошта: rectorїA!8@%kM.Vэchnu.edu.ua

ел. пошта: officeїA!8@%kM.Vэchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interofїA!8@%kM.Vэchnu.edu.ua
assistant.admissionїA!8@%kM.Vэchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionїA!8@%kM.Vэchnu.edu.ua

01-03-2021

2020-09-01 09:00:39
Щирі вітання!

1 вересня в калиново-жоржиновому намисті завітав ювілей до кандидата філологічних наук, доцента кафедри історії та культури української мови Рульової Наталії Іванівни. Доля тісно пов’язала ювілярку із знаковою датою – Днем знань, адже усе своє професійне життя вона компетентно навчає студентів Чернівецького університету.

Після закінчення філологічного факультету 1982 року Наталія Іванівна пройшла непростий шлях від старшого лаборанта до провідного доцента кафедри, 2004 року захистила кандидатську дисертацію «Антропонімія Західного Поділля кінця XVIII – XX ст.». Упродовж педагогічної діяльності Рульова Н. І. читала лекції і вела практичні заняття з курсів «Сучасна українська мова», «Білоруська мова», «Історія українського мовознавства», «Культура писемного мовлення», «Стилістика і культура української мови», «Ділова українська мова», «Українська мова за професійним спрямуванням». Надзвичайно цікавими є спецкурси науковиці, які занурюють юних філологів у світ національного антропонімікону й дають змогу пізнати походження українських прізвищ. Студенти вдячно говорять про Наталію Іванівну як про мудрого, кваліфікованого і відповідального керівника курсових та магістерських робіт. Науковий доробок ювілярки складає близько 60 праць, вона є автором і співавтором 24 підручників та посібників для студентів вищих навчальних закладів, підготувала чимало призерів та переможців студентських олімпіад і конкурсів, зокрема Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Наталія Іванівна бере активну участь у наукових форумах, наполегливо студіює проблеми української ономастики, стилістики та культури української мови.

Колектив кафедри історії та культури української мови висловлює глибоку шану за багаторічну роботу і сердечно вітає ювілярку. Бажаємо Вам доброго здоров’я і щастя, родинного тепла й добробуту! Хай життя буде насиченим радісними подіями, його нові сторінки нехай будуть наповнені яскравими зустрічами й приємними клопотами, а дружні побажання додають життєвої наснаги у скарбничку Вашої долі! Сили й добра Вам на довгії і благії літа!

Хай дороги стеляться крилато,
Будуть чисті, рівні, як струна,
Хай добро не оминає хату,
Як не оминає цвіт весна.
Хай здоров’я, радість і достаток
Стеляться, немов вишневий цвіт,
Хай малює доля з буднів свято,
І Господь дарує сотню літ!

© 1999- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterїA!8@%kM.Vэchnu.edu.ua