interof

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

ел. пошта: rectorі@jX±љchnu.edu.ua

ел. пошта: officeі@jX±љchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interofі@jX±љchnu.edu.ua
assistant.admissionі@jX±љchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionі@jX±љchnu.edu.ua

10-08-2020

2020-06-16 08:55:45
Інтернет-Олімпіада з Англійської мови та Комп'ютерних наук

Кафедра іноземних мов для природничих факультетів, факультет іноземних мов висловлюють подяку факультету лінгвістики НТУУ «Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського» за високопрофесійну організацію заходу, вітають учасників та переможців  Інтернет-Олімпіади з Англійської  мови та Комп’ютерних наук!

6-7 квітня завдяки плідній праці трьох провідних вишів нашої держави, а саме Національного Технічного Університету України «Київського Політехнічного Інституту імені Ігоря Сікорського», Донецького Національного Університету імені Василя Стуса, Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича відбулась перша в своєму роді Інтернет-Олімпіада з Англійської мови та Комп'ютерних наук для студентів перших та других курсів. В олімпіаді взяло участь 123 студенти першого (114) та другого курсів (96) вищезазначених навчальних закладів. Метою Олімпіади було надати студентам компютерних спеціальностей можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань. Серед завдань заходу: створення інтерактивного освітнього середовища за допомогою інформаційних технологій; залучення конкурентного та освітнього досвіду студентів з англійської мови; визначення та оцінка рівня сформованості іншомовних мовленнєвих  навичок та вмінь і ще багато цікавих та творчих задач лише  робочою мовою – англійською.

До організаційного комітету увійшли: кафедра англійської мови гуманітарного спрямування No 3 факультету лінгвістики Національного технічного університету України “КПІ ім. Ігоря Сікорського”; кафедра іноземних мов професійного спрямування факультету іноземних мов Донецького національного університету імені Василя Стуса; кафедра іноземних мов для природничих факультетів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а саме Олена Манютіна та Світлана Козубська.

Завдяки гідній праці викладачів   кафедр та завзятій участі студентів мета даного заходу була досягнута  у повному обсязі, залишаючи після себе тісні, робочі проте  дружні зв'язки, неоціненний досвід,  кумедні та теплі спогади, ну, і, звичайно гордість за досягнення високо результату в даній сфері, як у викладацькому представництві вишів, так і в учасників.

Серед переможців олімпіади на етапі для першокурсників ІІІ місце посів студент першого курсу  кафедри Програмного Забезпечення Комп’ютерних систем ІФТКН  Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича Олейнич Даниїл. Щиро вітаємо переможця і бажаємо творчої наснаги, академічних здобутків та професійних успіхів!

Глибоко вдячні  студентам першого курсу ІФТКН нашого університету  Олександру Титко, Даниїлу Олейнич, Миколі Бідюк, Стасу Федорюку, Павлу Щербатому, Володимиру Мойсей, Євгену Черемісіну та студентам другого курсу: Андрію Мадею, Рудязі Данилу, Масловій Олені, Копієвому Олександру, Іглінській Єлизаветі, Вознюк Катерині, Федик Марії, Федорюку Стасу, Щербатому Павлу за достойну репрезентацію   нашої Аlma Mater!

Світлана Козубська

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterі@jX±љchnu.edu.ua