interof

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

ел. пошта: rectorЦ№зAiї@ Uфбchnu.edu.ua

ел. пошта: officeЦ№зAiї@ Uфбchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interofЦ№зAiї@ Uфбchnu.edu.ua
assistant.admissionЦ№зAiї@ Uфбchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionЦ№зAiї@ Uфбchnu.edu.ua

26-02-2021

2020-06-11 16:12:07
Онлайн відкриття Енерго-інноваційного ХАБу

Сьогодні, 11 червня, на факультеті архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, як і в інших університетах-партнерах проєкту, відбулося урочисте он-лайн відкриття Енерго-інноваційного ХАБу, який слугуватиме платформою для підготовки кваліфікованих фахівців у сфері енергоефективності.

Нагадаємо, що в результаті конкурсу Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича у числі трьох переможців конкурсного відбору серед закладів вищої освіти України, отримав право на створення енерго-інноваційного Хабу в рамках реалізації проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні»/Компонент професійної кваліфікації GIZ.

Так основна мета проєкту – створити на базі Енерго-іноваційного ХАБу простір для навчання, співпраці, обміну досвідом, демонстрації та популяризації ідей у сфері енергоефективності тощо, – досягнута. Створений у стінах провідного навчального закладу України енерго-інноваційний Хаб – це інформаційно-комунікаційний центр у сфері енергоефективності для усіх освітніх рівнів навчальних закладів Західного регіону та консультативний центр для різних груп стейкхолдерів.

Отримані в рамках проєкту пристрої та обладнання дозволяють акредитувати нові дослідницькі лабораторії: «Діагностики та випробування перспективних енергоефективних будівельних матеріалів» та «Контролю енерговитрат».

До складу Хабу в університеті входять об’єднані в єдиний комплекс 3 спеціалізовані лабораторії, презентаційно-комунікаційний зал, динамічний коворкінг простір для роботи з невеликими групами та проведення майстер-класів й практичних занять і лекторій на 100 місць.

Створено всі умови для ефективної організації освітньо-навчальної та практичної діяльності в сфері енергоефективності щодо раціонального використання енергії приладами, пристроями, будівлями.

Таким чином, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича спільно із бізнес-партнером «Constructor», закладами професійно-технічної та шкільної освіти для дітей та молоді, а також з організаціями громадянського суспільства та державними органами управління буде розробляти та впроваджувати навчальні матеріали з енергоефективності.

Деталі реалізації проєкту можна переглянути за посиланням:
переглянути.

© 1999- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterЦ№зAiї@ Uфбchnu.edu.ua