interof

ћ≥жнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль Ђ’ай п≥сн€ скликаЇ друз≥вї

58012, ”крањна,
м. „ерн≥вц≥, вул.  оцюбинського 2

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

ѕриймальн€ ректора:
ел. пошта: rectorрШЌ’@поЁ2chnu.edu.ua

«агальний в≥дд≥л:
ел. пошта: officeрШЌ’@поЁ2chnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interofрШЌ’@поЁ2chnu.edu.ua
assistant.admissionрШЌ’@поЁ2chnu.edu.ua

ѕриймальна ком≥с≥€:
ел. пошта: admissionрШЌ’@поЁ2chnu.edu.ua

ќновлено
26-02-2021

јрх≥в новин

—тор≥нки:
2020-06-11 14:28:05
ќбговоренн€ питань реконструкц≥њ господарського двору –езиденц≥њ

—ьогодн≥, 11 червн€, у „ервон≥й зал≥ зав≥дувачка кафедри арх≥тектури ≥ збереженн€ об’Їкт≥в ёЌ≈— ќ проф. ≤рина  оротун презентувала представникам нагл€довоњ ради „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича арх≥тектурну частину проекту облаштуванн€ туристичноњ ≥нфраструктури на територ≥њ господарського двору –езиденц≥њ митрополит≥в Ѕуковини ≥ ƒалмац≥њ.

Ќа початку зустр≥ч≥ ректор –оман ѕетришин пов≥домив, що нараз≥ у зв’€зку  ≥з пандем≥Їю, ћ≥н≥стерство осв≥ти ≥ науки ”крањни не вид≥л€Ї кошти на под≥бн≥ проекти, тому вс≥ ф≥нансов≥ витрати тепер л€гають на плеч≥ ун≥верситету. “ому кер≥вництво закладу покладаЇтьс€ на допомогу член≥в нещодавно утвореноњ нагл€довоњ ради, куди вв≥йшли черн≥вецьк≥ б≥знесмени та пол≥тики, тобто люди з≥ св≥домою та активною громадською позиц≥Їю.

«а словами ≤рини  оротун, реконструкц≥€ господарського двору повинна враховувати побажанн€ ≥ потреби черн≥вчан та гостей м≥ста. ќкр≥м того, оск≥льки територ≥€ –езиденц≥њ митрополит≥в Ѕуковини та ƒалмац≥њ Ї спадщиною ёЌ≈— ќ, тут маЇ бути утворена в≥дпов≥дна туристична ≥нфраструктура, €коњ нараз≥, на жаль, немаЇ.

ќтож на зустр≥ч≥ присутн≥ могли подивитис€ презентац≥ю ≤рини  оротун стосовно ≥дейного вт≥ленн€ проекту реконструкц≥њ, ознайомитис€ з граф≥чною розробкою майбутнього двору, обговорити можлив≥ вар≥анти облаштуванн€ тощо. «агалом п≥д реконструкц≥ю п≥дпадаЇ буд≥вл€ розм≥ром 40х9 м, €ку планують розд≥лити на к≥лька частин та облаштувати там м≥сц€ дл€ в≥дпочинку турист≥в ≥ черн≥вчан, магазин ≥з сувен≥рною продукц≥Їю, невелике кафе тощо. ѕоки остаточного р≥шенн€ про те, що саме створ€ть на м≥сц≥ нап≥взруйнованоњ буд≥вн≥, не прийн€ли.

ќп≥сл€ виступу ≤рини  оротун присутн≥ могли посп≥лкуватис€, задати питанн€ кер≥вництву ун≥верситету та безпосередньо авторц≥ проекту. ¬с≥ члени нагл€довоњ ради висловили свою повну п≥дтримку задуму та об≥ц€ли в повн≥й м≥р≥ спри€ти його вт≥ленню. Ќезабаром в≥дбудетьс€ ширша зустр≥ч з цього питанн€, де будуть присутн≥ представники багатьох дотичних структур та установ. “од≥ ж вир≥шуватимутьс€ питанн€ стосовно отриманн€ всього пакету дозв≥льноњ документац≥њ на реконструкц≥ю та безпосереднього початку роботи.

Ќазад
—тор≥нки:
Ќовини
© 1999- „ерн≥вецький нац≥ональний ун≥верситет ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича.
¬аш≥ зауваженн€, запитанн€ та пропозиц≥њ: webmasterрШЌ’@поЁ2chnu.edu.ua
Powered by Nova, ѕрограмуванн€:  рамар ј.¬., ƒизайн: јнтонюк ј.ћ.

¬√ќ–”