interof

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

ел. пошта: rectorrWс@Г’Зfchnu.edu.ua

ел. пошта: officerWс@Г’Зfchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interofrWс@Г’Зfchnu.edu.ua
assistant.admissionrWс@Г’Зfchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionrWс@Г’Зfchnu.edu.ua

10-08-2020

2020-01-24 13:20:46
«Інституційний аудит – сходинка до якості»

Сьогодні, 24 січня, у Зеленій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича було проведено круглий стіл на тему «Інституційний аудит – сходинка до якості» за участю голови Державної служби якості освіти України Руслана Гурака та освітніх експертів Чернівецької області, які будуть залучені до інституційного аудиту в 2020 році.

Вступне слово виголосила начальник управління Державної служби якості Оксана Палійчук: привітала усіх присутніх з Міжнародним днем освіти та закликала шанувати не тільки педагогів та освітян за професією, а й усіх тих, хто долучається до цієї благородної справи суспільства – розвитку держави.

Тематична зустріч була присвячена двом основним інструментам, які мають забезпечити якість освіти: сертифікації та інституційному аудиту в школах. Аудит покликаний допомогти школам стати більш якісними і в подальшому сформувати та підтримувати культуру якості освіти, що базується на прозорості, інноваційності та партнерстві учасників освітнього процесу. Подібні системи оцінки якості освіти успішно працюють у більшості європейських країн.

Руслан Гурак наголосив, що головна місія аудиту – допомогти школам підвищити якість їхньої діяльності та сприяти зростанню суспільної довіри до освіти. Якщо атестація показувала школі "що не так", то інституційний аудит має показати "як зробити краще". При цьому, у школи залишається поле для вибору власної стратегії розвитку і шляхів її реалізації. Голова Державної служби якості освіти України також поділився, що, власне, стратегічне бачення та думки вчителів стосовно повноважень Державної служби якості освіти є конструктивнішими, ніж бачення будь-якого освітнього експерта, модератора чи людини, яка приїжджає з-за кордону.

Участь у круглому столі також взяли ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Роман Петришин, очільниця департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко, в.о. директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Надія Періус, заступник начальника управління, начальник відділу інституційного аудиту Олена Григор’єва.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterrWс@Г’Зfchnu.edu.ua