ел. пошта: rectorЄпи@BЩo‘chnu.edu.ua

ел. пошта: admissionЄпи@BЩo‘chnu.edu.ua

05-12-2019

2019-05-07 16:10:15
У Чернівцях провели концерт на підтримку дітей із вадами серця

Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова…

Благодійність – це не спосіб отримати, це спосіб віддати, це найвищий прояв гуманності , це веління серця кожного небайдужого. Про це варто завжди пам’ятати, берегти і примножувати милосердя. Адже можливо саме ваша участь врятує чиєсь життя. По всій Україні у квітні-травні 2019 року проходила ХIV Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – Дитяче серденько живи», головною метою якої був збір коштів для дітей з вадами серця, щоб придбати медичне кардіологічне обладнання для дитячих лікарень відповідних областей.
Активними учасниками заходів стали і вихованці Центру культури і дозвілля ЧНУ ім. Ю. Федьковича (завідувач Дмитро Павлюк). Фіналом акції став благодійний концерт за ініціативи Центру культури і дозвілля на вулиці Кобилянській, який відбувся 5 травня. Виконання українських та світових хітів у виконанні учасників вокальної студії «Роси» ( керівник Ірина Журавець),інструменталка учасників народного аматорського оркестру сучасної та інструментальної музики "Барви Карпат" (керівник Віталій Бондаренко) колективу "Футураш", студентського гурту ЦКіД "Black dots", а також запальні танці народного аматорського танцювального ансамблю «Стожари» (керівник Оксана Бобик), народного аматорського ансамблю народного танцю Колорит (при будинку культури РОША, керівники Лілія та Володимир Долгих), танцювального колективу Dance family (керівник Інна Сідор), Modern Drive Crew із ( керівник Лариса Масловська ), команди Cool Girls Team, школи танцю та фітнесу Tendance (керівник Марина Салиго). , школи брейку New Break dance School (керівник Владислав Дмитрук) отримали схвальні відгуки та аплодисменти усіх , хто зібрався цього недільного дня на вулиці О. Кобилянської.
Спільними зусиллями волонтерами було передано у Благодійний фонд 5191 гривню.
РОБИТИ ДОБРО НЕ ВАЖКО, АДЖЕ ДЛЯ ЦЬОГО НЕ ПОТРІБНО ВИТРАЧАТИ ВЕЛИЧЕЗНІ ГРОШІ АБО БАГАТО СИЛ, ДЛЯ ЦЬОГО ПРОСТО НЕ ВАРТО БУТИ БАЙДУЖИМ ДО ЧУЖИХ ПРОБЛЕМ.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterЄпи@BЩo‘chnu.edu.ua