ел. пошта: rectorќХф@ќчЌґchnu.edu.ua

06-12-2019

2019-05-03 12:19:59
Щиро вітаємо!
   Третього дня місяця травня святкує День народження настоятель семінарського храму Трьох Святих Резиденції Буковинських митрополитів, кандидат богословських та історичних наук, доцент, протоієрей Микола Щербань.

З цієї нагоди, Всечесний отче, прийміть сердечні вітання від колективу викладачів і студентів кафедри культурології, релігієзнавства та теології та усього університету.

Бог покликав Вас до священичого служіння в дуже молодому віці, а перші кроки Вашого пастирського утвердження розпочалися саме з цього величавого храму на Буковині, який є дітищем генію великого подвижника віри, благочестя та книжної вченості – славетного митрополита Євгена (Гакмана). Ми переконані, що саме Промисел Божий, доповнений Вашою любов’ю до Його Святої Церкви та індивідуальною наполегливістю, зіграли ключову роль в тому, що Ви зустрічаєте цей ювілей з таким багатим і щедрим доробком. Ви відбулися і як науковець та педагог, і як пастир та громадсько-культурний діяч і просвітник краю.

З великою ревністю та стараннями упродовж п’ятнадцяти років Ви опікувалися Богословським відділенням, слідуючи добрим традиціям, закладеним його фундаторами і людьми доброї волі, які відроджували богословську освіту в незалежній Україні. Дякуючи за Ваші старання, ми молимо Бога, просимо і Вас залишатися й надалі для нашого колективу, увіреної пастви, а головне – студентської молоді прикладом для наслідування, щоб, бачачи Вашу ревність та вірність Євангельським Заповітам, зростала в наших серцях ще більша заохота до того, аби єдиним серцем і єдиними устами дякувати Богові за дар Вашого служіння (Порівн.: 2 Кор. 9, 11-14).

Нехай Воскресший Христос Спаситель у ці світлоносні дні обдарує Вас і всю Вашу родину Небесною ласкою та щедротами й зміцнить Своєю благодаттю для примноження духовних дарів, щоб Ви могли з іще палкішою ревністю служити у     Винограднику Христовому на благо і процвітання Його Святої Соборної Української Церкви та Українського Народу!

Многії і благії Вам літа!

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterќХф@ќчЌґchnu.edu.ua