interof

ћ≥жнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль Ђ’ай п≥сн€ скликаЇ друз≥вї

58012, ”крањна,
м. „ерн≥вц≥, вул.  оцюбинського 2

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

ѕриймальн€ ректора:
ел. пошта: rector‘rZЮШz@Hchnu.edu.ua

«агальний в≥дд≥л:
ел. пошта: office‘rZЮШz@Hchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interof‘rZЮШz@Hchnu.edu.ua
assistant.admission‘rZЮШz@Hchnu.edu.ua

ѕриймальна ком≥с≥€:
ел. пошта: admission‘rZЮШz@Hchnu.edu.ua

ќновлено
08-07-2020

јрх≥в новин

—тор≥нки:
2019-04-18 11:18:29
Ђјнатом≥€ б≥знесу: ѕ≥дприЇмець, ѕерсонал, ѕродаж≥, ѕрибутокї

—ьогодн≥, 18 кв≥тн€, у ћармуров≥й зал≥ „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича в≥дбулос€ оф≥ц≥йне в≥дкритт€ б≥знес-сем≥нару «јнатом≥€ б≥знесу: ѕ≥дприЇмець, ѕерсонал, ѕродаж≥, ѕрибуток». ќрган≥затори заходу — економ≥чн≥й факультет „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету сп≥льно з орган≥зац≥€ми Ѕ≥тр≥кс24, Alterego.digital.

Ќа в≥дкритт≥ сем≥нару з в≥тальним словом виступив в.о. ректора „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ќлег јнгельський ≥ побажав ус≥м учасникам сем≥нару пл≥дноњ роботи та корисноњ ≥нформац≥њ.

ƒекан економ≥чного факультету „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету –услан Ѕ≥лоскурський наголосив на важливост≥ в епоху ≥нформатизац≥њ та глобал≥зац≥њ виробленн€ у студент≥в практичних навичок веденн€ б≥знесу та сп≥впрац≥ ун≥верситету з усп≥шними б≥знесменами нашого краю.

ѕод≥€ ви€вилась надзвичайно актуальною та корисною дл€ тих, хто бажаЇ позитивних зм≥н у своЇму б≥знес≥ та хоче впровадити щось новеньке задл€ п≥двищенн€ ефективност≥ своЇњ справи. јдже перед аудитор≥Їю з ц≥кавими презентац≥€ми виступали зор€н≥ сп≥кери:

•  ирилл ћельничук (Kyrylo Melnychuk) — «як не треба впроваджувати CRM»;
  • Daniel Tonkopiy — «—к≥льки помилок та провал≥в треба зд≥йснити, щоб зробити найкращий у св≥т≥ електробайк?»;
  • ƒмитрий ћоцьо — «¬≥н не подзвонить: принципи усп≥ху €к≥, ≥гнорують 90% ваших конкурент≥в у продажах»;
  •  ост€ ѕавленко — «ѕ'€ть точок суперсили вашого б≥знесу" та "ѕро бабусю, ¬айбер та б≥лий холодильник»;
  • јлина ƒыкуха — «≈волюц≥€ розсилок: з e-mail в омн≥канальн≥сть. ¬плив нового р≥вн€ комун≥кац≥њ з кл≥Їнтом на розвиток б≥знесу»;
  • —ветлана ќтрощенко (Svetlana Otroschenko) — «ќрган≥зац≥€ кол-центру та його автоматизац≥€»;
  • Mike Gorodetskyy — «Sales 360. —учасн≥ практики продаж≥в»;
  • јнна  лименко (Klymenko Anna) — «як трансформувати групу людей у високоефективну команду»;
  • ‘рол ’арько — «Ќатхненн€ — п'€та функц≥€ менеджменту»;
  • Igor Solodov — «ўо не так ≥з мотивац≥Їю продавц≥в?».

ѕрот€гом б≥знес-сем≥нару учасники мали змогу ознайомитис€ з д≥€льн≥стю та особливост€ми веденн€ б≥знес≥ усп≥шних компан≥й та орган≥зац≥й, посп≥лкуватис€ з њхн≥ми представниками.

Ќазад
—тор≥нки:
Ќовини
© 1999- „ерн≥вецький нац≥ональний ун≥верситет ≥м. ё. ‘едьковича.
¬аш≥ зауваженн€, запитанн€ та пропозиц≥њ: webmaster‘rZЮШz@Hchnu.edu.ua
Powered by Nova, ѕрограмуванн€:  рамар ј.¬., ƒизайн: јнтонюк ј.ћ.

¬√ќ–”