Facebook Twitter Youtube

ел. пошта: admissionc(с@t7—<chnu.edu.ua

22-05-2019

2019-04-16 16:23:48
День Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук

15 квітня відбулося святкування Дня Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук. День народження нашого інституту — свято, якого поки що немає в жодному календарі, але яке вже стало родинним і на яке ми щороку з нетерпінням чекаємо.

Цього року ми святкуємо 6-ту річницю заснування нашого прекрасного інституту, давайте разом пригадаємо історію його виникнення.
До 2013 року незалежно один від одного функціонували 3 факультети: інженерно-технічний, фізичний та комп’ютерних наук. 6 років назад з метою  концентрації зусиль викладачів та науковців трьох факультетів на розв’язанні сучасних науково-технічних задач, поглиблення та розширення співпраці на міжнародному рівні, оптимізації навчального процесу через формування студентських потоків за близькими напрямами підготовки було створено Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук.

Кожного року наш інститут відкриває свої двері для здібної молоді, яка хоче отримати грунтовні та сучасні знання з фізичних, інженерно-технічних та комп’ютерних спеціальностей. За короткий час навчання та, з перших років роботи, інститут стає другим домом. Викладачі дають найголовніше – путівку у життя… Студенти ж - не дають викладачам падати духом та сумувати. Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук, без зайвих слів, може пишатися своїми досягненнями у підготовці високоякісних фахівців.

Урочисте святкування Дня Інституту відбулося в Палаці «Академічному». З Днем народження наш Інститут привітали й гості з інших факультетів.

Студентський парламент вітає всю сім'ю ІФТКН - викладачів, співробітників інституту, випускників та студентів з нашим святом! Бажаємо всім наснаги, наукових та творчих звершень, нових досягнень та гарного настрою! Щиро дякуємо всьому професорсько-викладацькому складу за те, що у нелегких умовах сьогодення, не тільки знаходити час щедро ділитися своїми знаннями, а й самовіддано продовжуєте почесну справу виховання молоді і сприяєте становленню високоосвіченого покоління України.

Також, хочемо висловити величезну подяку всім, хто завітав до нас на свято!

З Днем народження ІФТКН!

Статтю підготувала Діана Бординюк