ћ≥жнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль Ђ’ай п≥сн€ скликаЇ друз≥вї

58012, ”крањна,
м. „ерн≥вц≥, вул.  оцюбинського 2

ѕриймальн€ ректора:
ел. пошта: rectorОШT@~JQ:-qchnu.edu.ua

«агальний в≥дд≥л:
ел. пошта: officeОШT@~JQ:-qchnu.edu.ua

ѕриймальна ком≥с≥€:
ел. пошта: admissionОШT@~JQ:-qchnu.edu.ua

ќновлено
25-02-2020

јрх≥в новин

—тор≥нки:
2019-04-16 16:23:48
ƒень ≤нституту ф≥зико-техн≥чних та компТютерних наук

15 кв≥тн€ в≥дбулос€ св€ткуванн€ ƒн€ ≤нституту ф≥зико-техн≥чних та комп’ютерних наук. ƒень народженн€ нашого ≥нституту — св€то, €кого поки що немаЇ в жодному календар≥, але €ке вже стало родинним ≥ на €ке ми щороку з нетерп≥нн€м чекаЇмо.

÷ього року ми св€ткуЇмо 6-ту р≥чницю заснуванн€ нашого прекрасного ≥нституту, давайте разом пригадаЇмо ≥стор≥ю його виникненн€.
ƒо 2013 року незалежно один в≥д одного функц≥онували 3 факультети: ≥нженерно-техн≥чний, ф≥зичний та комп’ютерних наук. 6 рок≥в назад з метою  концентрац≥њ зусиль викладач≥в та науковц≥в трьох факультет≥в на розв’€занн≥ сучасних науково-техн≥чних задач, поглибленн€ та розширенн€ сп≥впрац≥ на м≥жнародному р≥вн≥, оптим≥зац≥њ навчального процесу через формуванн€ студентських поток≥в за близькими напр€мами п≥дготовки було створено ≤нститут ф≥зико-техн≥чних та комп’ютерних наук.

ожного року наш ≥нститут в≥дкриваЇ своњ двер≥ дл€ зд≥бноњ молод≥, €ка хоче отримати грунтовн≥ та сучасн≥ знанн€ з ф≥зичних, ≥нженерно-техн≥чних та комп’ютерних спец≥альностей. «а короткий час навчанн€ та, з перших рок≥в роботи, ≥нститут стаЇ другим домом. ¬икладач≥ дають найголовн≥ше – пут≥вку у житт€… —туденти ж - не дають викладачам падати духом та сумувати. ≤нститут ф≥зико-техн≥чних та комп’ютерних наук, без зайвих сл≥в, може пишатис€ своњми дос€гненн€ми у п≥дготовц≥ високо€к≥сних фах≥вц≥в.

”рочисте св€ткуванн€ ƒн€ ≤нституту в≥дбулос€ в ѕалац≥ «јкадем≥чному». « ƒнем народженн€ наш ≤нститут прив≥тали й гост≥ з ≥нших факультет≥в.

—тудентський парламент в≥таЇ всю с≥м'ю ≤‘“ Ќ - викладач≥в, сп≥вроб≥тник≥в ≥нституту, випускник≥в та студент≥в з нашим св€том! ЅажаЇмо вс≥м наснаги, наукових та творчих звершень, нових дос€гнень та гарного настрою! ўиро д€куЇмо всьому професорсько-викладацькому складу за те, що у нелегких умовах сьогоденн€, не т≥льки знаходити час щедро д≥литис€ своњми знанн€ми, а й самов≥ддано продовжуЇте почесну справу вихованн€ молод≥ ≥ спри€Їте становленню високоосв≥ченого покол≥нн€ ”крањни.

“акож, хочемо висловити величезну под€ку вс≥м, хто зав≥тав до нас на св€то!

« ƒнем народженн€ ≤‘“ Ќ!

—таттю п≥дготувала ƒ≥ана Ѕординюк

Ќазад
—тор≥нки:
Ќовини
© 1999- „ерн≥вецький нац≥ональний ун≥верситет ≥м. ё. ‘едьковича.
¬аш≥ зауваженн€, запитанн€ та пропозиц≥њ: webmasterОШT@~JQ:-qchnu.edu.ua
Powered by Nova, ѕрограмуванн€:  рамар ј.¬., ƒизайн: јнтонюк ј.ћ.

¬√ќ–”