58012, ”крањна,

—тор≥нки:
2019-04-11 16:21:38
Ѕ≥знес-сем≥нар в „Ќ”

18 кв≥тн€ в „ерн≥вецькому нац≥ональному ун≥верситет≥ ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича в≥дбудетьс€ б≥знес-сем≥нар «јнатом≥€ б≥знесу: ѕ≥дприЇмець, ѕерсонал, ѕродаж≥, ѕрибуток», €кий, сп≥льно з економ≥чним факультетом, орган≥зовують представники компан≥й «Ѕ≥тр≥кс24» та «AlterEGO».

“ќѕ-спец≥ал≥сти ≥з командоутворенн€, управл≥нн€, маркетингу ознайомл€ть студент≥в, викладач≥в та п≥дприЇмц≥в з найкращими украњнськими б≥знес-кейсами ≥ дадуть в≥дпов≥д≥ на питанн€:

як створити суперсильний б≥знес, вивести компан≥ю на новий р≥вень розвитку та отримати вибуховий р≥ст прибутку?

як≥  обрати ≥нструменти пол≥пшенн€ €кост≥ орган≥зац≥њ кл≥Їнтського досв≥ду та автоматизац≥њ б≥знесу, а також €к створити суперсильну команду з≥рок?

як шукати та обирати нов≥ перев≥рен≥  працююч≥ ≥нструменти та актуальн≥ знанн€  у сфер≥ digital?

ќсновними сп≥керами сем≥нару будуть:

­ ост€нтин ѕавленко, менеджер партнерського в≥дд≥лу компан≥њ «Ѕ≥тр≥кс24»;

ƒанило “онкоп≥й, компан≥њ «DelFast», «CEO & Founder»;

√анна  лименко, консалтингова компан≥€ «∆ивое ƒело», коуч команд, б≥знес-тренер, консультант з≥ стратег≥чного маркетингу;

ост€нтин ѕавленко, менеджер партнерського в≥дд≥лу компан≥њ «Ѕ≥тр≥кс24»;

ƒмитро ћоцьо, засновник та директор компан≥й «јћ– Agency», «Business Inside»;

≤гор —олодов, Solodov.projects, експерт з управл≥нн€ людьми [за ц≥нност€ми];

—в≥тлана ќтрощенко, CAPS consulting, senior partner;

ћихайло √ородецький, CAPS consulting, senior partner;

ирило ћельничук, digital-агентство AlterEGO, директор з розвитку та сп≥ввласник;

јл≥на ƒикуха, креативний директор «SendPulse»;

‘рол ’арько, спец≥ал≥ст ≥з щаст€.

ѕочаток сем≥нару: 9:30.

ћ≥сце проведенн€: ћармурова зала „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥

ёр≥€ ‘едьковича (вул.  оцюбинського 2, м. „ерн≥вц≥).

Ќазад
—тор≥нки:
Ќовини
© 1999- „ерн≥вецький нац≥ональний ун≥верситет ≥м. ё. ‘едьковича.
¬аш≥ зауваженн€, запитанн€ та пропозиц≥њ: webmaster•^;Ш[@<Јмchnu.edu.ua
Powered by Nova, ѕрограмуванн€:  рамар ј.¬., ƒизайн: јнтонюк ј.ћ.

¬√ќ–”