ел. пошта: rectorџZ @$> WOchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionџZ @$> WOchnu.edu.ua

19-09-2019

2019-04-01 11:25:16
Відбувся турнір з міні-футболу пам'яті нашого випускника

У суботу, 30 березня, на майданчику зі штучним покриттям студмістечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулися вирішальні поєдинки турніру з міні-футболу пам‘яті Віктора Максимчука.

Найбільший інтерес викликав заключний матч ігрового дня, в якому зустрілися співлідер групи 35+ Вікторія-Візувій-Моцарелла та Дрім-Тім.

Заключний матч завершився перемогою Дрім-Тім 5:0!

У церемонії нагородження взяли участь голова обласної федерації футболу Василь Орлецький, його заступник і голова міської федерації футболу Сергій Задорожняк, президент ФК «Університет» Микола Осадець, багаторічний керівник обласної федерації футболу, арбітр Всесоюзної категорії Петро Кобичик, в.о.ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Олег Ангельський, перший проректор Роман Петришин, декан математичного факультету Ігор Черевко, арбітр ФІФА і інспектор Прем’єр-ліги Юрій Мосейчук.

Традиційно, на початку церемонії нагородження переможців турніру, організатори передали солодощі та інші подарунки представникам Магалянського дитячого будинку.

Окремо нагороджені були кращі за номінаціями.

До учасників змагання звернувся в.о. ректора  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Олег Ангельський: «Шановні колеги, дорогі друзі! Я радий бачити усіх вас на турнірі та привітати переможців. Надзвичайно приємно бачити серед ветеранів футболу – моїх колег та друзів. Приємно, що одним із чемпіонів турніру став наш випускник! Мені подобається футбол! І надзвичайно приємно, що ця гра розвивається у нашому  університеті. Маємо чимало футбольних перемог! Але вірю, що попереду їх - ще більше!».

Перший проректор університету Роман Петришин привітав усіх учасників турніру та поділився спогадами про колегу та друга - Віктора Максимчука, з яким свого часу  разом навчалися на математичному  факультеті: «Це була прекрасна людина! Звичайно, він добре вмів писати формули, розв’язувати задачі, але більше за все – любив  футбол. І тоді, коли став професійним футболістом – грав за ФК «Буковина», все-одно  не забував про рідний  факультет – часто навідувався, спілкувався  зі студентами та викладачами».

За матеріалами SportBuk

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterџZ @$> WOchnu.edu.ua