58012, ”крањна,

јрх≥в новин

—тор≥нки:
2019-04-01 11:25:16
¬≥дбувс€ турн≥р з м≥н≥-футболу пам'€т≥ нашого випускника

” суботу, 30 березн€, на майданчику з≥ штучним покритт€м студм≥стечка „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича в≥дбулис€ вир≥шальн≥ поЇдинки турн≥ру з м≥н≥-футболу пам‘€т≥ ¬≥ктора ћаксимчука.

Ќайб≥льший ≥нтерес викликав заключний матч ≥грового дн€, в €кому зустр≥лис€ сп≥вл≥дер групи 35+ ¬≥ктор≥€-¬≥зув≥й-ћоцарелла та ƒр≥м-“≥м.

«аключний матч завершивс€ перемогою ƒр≥м-“≥м 5:0!

” церемон≥њ нагородженн€ вз€ли участь голова обласноњ федерац≥њ футболу ¬асиль ќрлецький, його заступник ≥ голова м≥ськоњ федерац≥њ футболу —ерг≥й «адорожн€к, президент ‘  «”н≥верситет» ћикола ќсадець, багатор≥чний кер≥вник обласноњ федерац≥њ футболу, арб≥тр ¬сесоюзноњ категор≥њ ѕетро  обичик, в.о.ректора „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича ќлег јнгельський, перший проректор –оман ѕетришин, декан математичного факультету ≤гор „еревко, арб≥тр ‘≤‘ј ≥ ≥нспектор ѕрем’Їр-л≥ги ёр≥й ћосейчук.

“радиц≥йно, на початку церемон≥њ нагородженн€ переможц≥в турн≥ру, орган≥затори передали солодощ≥ та ≥нш≥ подарунки представникам ћагал€нського дит€чого будинку.

ќкремо нагороджен≥ були кращ≥ за ном≥нац≥€ми.

ƒо учасник≥в змаганн€ звернувс€ в.о. ректора  „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича ќлег јнгельський: «Ўановн≥ колеги, дорог≥ друз≥! я радий бачити ус≥х вас на турн≥р≥ та прив≥тати переможц≥в. Ќадзвичайно приЇмно бачити серед ветеран≥в футболу – моњх колег та друз≥в. ѕриЇмно, що одним ≥з чемп≥он≥в турн≥ру став наш випускник! ћен≥ подобаЇтьс€ футбол! ≤ надзвичайно приЇмно, що ц€ гра розвиваЇтьс€ у нашому  ун≥верситет≥. ћаЇмо чимало футбольних перемог! јле в≥рю, що попереду њх - ще б≥льше!».

ѕерший проректор ун≥верситету –оман ѕетришин прив≥тав ус≥х учасник≥в турн≥ру та под≥ливс€ спогадами про колегу та друга - ¬≥ктора ћаксимчука, з €ким свого часу  разом навчалис€ на математичному  факультет≥: «÷е була прекрасна людина! «вичайно, в≥н добре вм≥в писати формули, розв’€зувати задач≥, але б≥льше за все – любив  футбол. ≤ тод≥, коли став профес≥йним футбол≥стом – грав за ‘  «Ѕуковина», все-одно  не забував про р≥дний  факультет – часто нав≥дувавс€, сп≥лкувавс€  з≥ студентами та викладачами».

«а матер≥алами SportBuk

Ќазад
—тор≥нки:
Ќовини
© 1999- „ерн≥вецький нац≥ональний ун≥верситет ≥м. ё. ‘едьковича.
¬аш≥ зауваженн€, запитанн€ та пропозиц≥њ: webmasterґЏ&@Ш^лa=chnu.edu.ua
Powered by Nova, ѕрограмуванн€:  рамар ј.¬., ƒизайн: јнтонюк ј.ћ.

¬√ќ–”