ел. пошта: rector<&—н@/ЭІЙchnu.edu.ua

ел. пошта: admission<&—н@/ЭІЙchnu.edu.ua

17-09-2019

2019-03-28 16:35:48
«Підтримка Представництва ЄС в Україні в його медіа-діяльності»

Сьогодні, 28 березня, у Науковій бібліотеці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, відбувся прес-тур для регіональних журналістів у рамках проекту «Підтримка Представництва ЄС в Україні в його медіа-діяльності».

Мета проекту – висвітлення в регіональних медіа тематики євроінтеграції, європейських реформ та змін на локальному рівні.

Лариса Ворнік, координатор Інформаційного центру ЄС, який функціонує на базі Чернівецького національного університету, розповіла журналістам про його діяльність та можливості, які існують для студентів (програми обміну, стипендії, волонтерські програми тощо). Лариса Ворнік перелічила найуспішніші заходи та проекти центру, а саме: День кар’єри ЄС, Єврошкола «EU For You», захід до Міжнародного дня захисту прав людини «Європейські стандарти захисту прав людини», «Дай відповідь на запитання про ЄС – отримай подарунок», захід до Дня Європи в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ та ін.

Важливою темою було висвітлення європейських освітніх програм та проектів. Сергій Луканюк, начальник відділу міжнародних зв’язків Чернівецького національного університету, розповів про міжнародні проекти ЧНУ, укладені угоди з країнами-партнерами, успішну участь студентів та працівників нашого університету у масштабних грантових програмах мобільності (Erasmus Mundus, Erasmus+) тощо. Так, у період з 2012 по 2018 рік було здійснено понад 62 відрядження у країни Євросоюзу.

Юрій Халавка, керівник Національного контрактного пункту рамкової програми ЄС «Горизонт 2020» при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича розповів про можливості для малого та середнього бізнесу.

Наші студенти та учасники міжнародних програм обміну Анастасія Сенчук, Олександр Ткачук та Анастасія Драпак, які свого часу навчалися в Австрії, Румунії та Словаччині, спілкувалися з журналістами та ділилися своїми враженнями та досвідом про перебування та навчання за кордоном.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster<&—н@/ЭІЙchnu.edu.ua