ел. пошта: rectoruЮфЩ@~RуЦ=chnu.edu.ua

ел. пошта: admissionuЮфЩ@~RуЦ=chnu.edu.ua

12-11-2019

2019-03-28 14:25:26
До Чернівецького національного університету приїхала Віце-прем’єр-міністр України

Сьогодні, 28 березня, у Чернівцях з робочим візитом перебуває Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Як і планувалось раніше, віце-прем’єрка зустрілась з керівництвом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. У кабінеті ректора відбулася дружня розмова, на якій були присутні в.о. ректора Олег Ангельський, перший проректор Роман Петришин, проректори Тамара Марусик та Петро Фочук, начальник відділу міжнародних зв’язків Сергій Луканюк, а також представники Чернівецької облдержадміністрації.

Зустріч завершилася  спільним фото на память.

Після цього у Червоній залі відбулася відкрита лекція Іванни Климчуш-Цинцадзе для студентів та викладачів Чернівецького національного університету.

«П’ять років тому громадяни України обрали шлях повернення у велику європейську родину. І саме зараз наша країна впритул наблизилась до рубікону, за яким впроваджені за цей час зміни можуть стати незворотними», – наголосила у своєму виступі пані Климпуш-Цинцадзе.

Вона нагадала, що Угода про асоціацію – це наймасштабніший і найґрунтовніший документ, який ЄС коли-небудь укладав із третьою країною. Вже сьогодні українці можуть відчути переваги від виконання Угоди, адже це впровадження європейських стандартів і практик у всі сфери життя: від державного управління до захисту прав споживачів. Крім того, громадяни нашої країни можуть користуватись можливостями низки програм ЄС, які сприяють веденню бізнесу, культурному й освітньому обміну, науковому співробітництву тощо.

Також віце-прем’єрка зізналась, що вражена побаченим архітектурним ансамблем колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації та з радістю погодилась на екскурсію.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasteruЮфЩ@~RуЦ=chnu.edu.ua