ел. пошта: rectorсїхІ»@]xьйchnu.edu.ua

06-12-2019

2019-03-21 11:14:21
Засідання Ради молодих вчених

Учора, 20 березня, у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося засідання Ради молодих вчених при Чернівецькій обласній державній адміністрації.

Зі вступним словом до науковців області звернувся в.о. ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор Олег Ангельський. У своєму виступі він підкреслив важливість функціонування Ради молодих вчених і наголосив на тому, що саме ЧНУ був ініціатором її заснування. А також зазначив, що у 2018 році було виділено кошти  для підтримки проектів молодих вчених нашого університету.

У роботі засідання Ради також взяла участь начальник управління освіти і науки, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сакрієр.

Під час засідання було обговорено актуальні питання діяльності Ради, визначено основні кроки подальшої роботи. Також охарактеризовано пріоритетні напрями наукової діяльності науково-практичного семінару «Школа молодого вченого», відзначення Дня науки, в контексті якого буде проведено фізкультурно-спортивний захід серед наукової еліти області «Наукові старти». На засіданні також було обрано секретаря Ради.

Метою діяльності Ради є сприяння реалізацій прав молодих вчених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у відповідній сфері, забезпечення їх активної участі у проведенні наукових досліджень, захисту їх прав та інтересів.

Голова ради молодих вчених - кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Ярослав Галан підкреслив важливість співпраці Ради з органами виконавчої влади області, Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та адміністрацією закладів вищої освіти, наукових установ Чернівецької області. Він подякував представникам ради за плідну роботу та побажав натхнення у подальшій діяльності.

У роботі Ради також взяли участь Ірина Горохолінська (філософсько-теологічний факультет), Ігор Панько (інститут фізико-технічних і комп’ютерних наук) та Ольга Бешлей (факультет іноземних мов).

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterсїхІ»@]xьйchnu.edu.ua