ел. пошта: rector+}€ћd@ЯCчrchnu.edu.ua

19-09-2019

2019-03-22 17:58:21
Увага!

25 березня о 14:30 у Червоній залі відбудеться засідання Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Порядок денний:

1. Звіт про наукову роботу (Фочук П.М.).

2. Міжнародна діяльність університету (Луканюк С.М.).

3. Система автоматизації управління фінансово-господарською діяльністю університету, як складова єдиного інформаційного середовища (Марут С.Г.).

4. Присвоєння вченого звання доцента (Якубовська Н.О.).

– Скутар Тетяні Дмитрівні по кафедрі соціальної географії та рекреаційного природокористування;

– Кифяк Вікторії Іванівні по кафедрі економіки підприємства та управління персоналом;

– Зрибнєвій Ірині Павлівні по кафедрі маркетингу, інновацій та регіонального розвитку;

– Лясоті Тетяні Іванівні по кафедрі теорії та методики фізичного виховання і спорту.

5. Обрання за конкурсом науково-педагогічних працівників на посади завідувача кафедри та професора (Яценюк Н.М.):

6. Різне.

6.1. Інформація про підготовку до виборів ректора університету (Лопатинський Ю.М.)

6.2. Відзначення відомчими і державними відзнаками (Радчук В.М.).

6.3. Підтримка клопотання Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області про нагородження орденом «За заслуги» ІІІ-го ступеня Равлюка Любомира Романовича, методиста науково-методичного центру виховної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, керівника народної чоловічої капели «Дзвін», створеної при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича (Марусик Т.В.).

6.4. Внесення змін до річного кошторису та плану використання бюджетних коштів на лютий-березень 2019 р. за КПКВ 2201160, 2201190 (Петришин Р.І.).

6.5. Затвердження рішень Науково-технічної ради від 28.02.2019 р. (протокол № 4) (Фочук П.М.):

6.5.1. Надання академічної відпустки Яловезі Роксолані Володимирівні, аспірантці 1-го року заочної форми навчання за контрактом кафедри  української літератури зі спеціальності 035 Філологія (спеціалізація «українська література»), у зв’язку з сімейними обставинами; науковий керівник -  проф. Антофійчук В.І.

6.5.2. Надання дозволу д.ю.н., професору, зав. кафедри Європейського права та порівняльного правознавства Меленку С.Г. на здійснення наукового керівництва здобувачів вищої освіти ступеня «доктор філософії» понад 5 осіб, у зв’язку з академічними відпустками аспірантів.

6.5.3. Затвердження графіків індивідуального навчання аспірантам вечірньої форми навчання та здобувачам вищої освіти ступеня доктора філософії на 2-й семестр 2018-2019 навчального року. (Список додається).

6.6. Зміна наукового керівника к.ю.н., асистента Кирилюк Наталії Василівни, аспірантці 1-го року заочної форми навчання за контрактом зі спеціальності 081 Право, Арделян Тетяні Онуфрїївні на Меленка Сергія Гавриловича, д.ю.н., професора, зав. кафедри Європейського права та порівняльного правознавства на підставі дозволу, наданого Вченою радою університету (Лопащук І.А.).

6.7. Відрахування з аспірантури за державним замовленням Дерешівської Лілії Василівни, аспірантки кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства 1-го року денної форми навчання зі спеціальності 10.02.04 – Германські мови, у зв’язку з сімейними обставинами. Науковий керівник – д.філол.н. Кійко С.В. (Лопащук І.А.).

6.8. Затвердження ліцензійних справ та нормативно-правових документів, у яких відображено зміст підготовки фахівців (Балух В.О.):

6.9. Рекомендації до друку з грифом «Рекомендовано Вченою радою ЧНУ імені Юрія Федьковича» (Якубовська Н.О.).

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster+}€ћd@ЯCчrchnu.edu.ua