interof

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

ел. пошта: rector7Ёо®@AКЖchnu.edu.ua

ел. пошта: office7Ёо®@AКЖchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interof7Ёо®@AКЖchnu.edu.ua
assistant.admission7Ёо®@AКЖchnu.edu.ua

ел. пошта: admission7Ёо®@AКЖchnu.edu.ua

02-07-2020

2019-02-18 15:53:42
Сумуємо...

Колектив Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича глибоко сумує з приводу непоправної втрати – 16 лютого 2019 року пішов з життя  колишній керівник відділу міжнародних зв'язків Володимир Миколайович Крупко. Висловлюємо усім його рідним і близьким щирі співчуття.

Володимир Миколайович Крупко навчався на філологічному факультеті Чернівецького університету, а з 1988 працював в одному із новостворених структурних підрозділів – відділі міжнародних зв'язків, спочатку на посаді старшого референта, з вересня 1991 року – керівника відділу. Діяльність Володимира Миколайовича на посаді керівника відділу, без перебільшення, була засадничою: він очолив його в переломний для України, а відтак й університету, час перших років незалежності. Завдяки його енергійній, творчій праці та прогресивним широким поглядам міжнародна співпраця університету швидко стала однією з пріоритетних сфер розвитку навчального закладу. Нові можливості означали й потребу шукати нові шляхи, випробовувати різні форми співробітництва, працювати над формуванням міжнародного іміджу університету та інтеграції його в європейський освітній простір. Завдяки ініціативі та підтримці Володимира Миколайовича було укладено ряд угод про співпрацю із зарубіжними університетами, він завжди охоче долучався до складу університетських делегацій, які виїжджали у службові відрядження до Румунії, Нідерландів, Австрії, США з метою зав'язати нові контакти та підписати договори про співробітництво. Для студентів, аспірантів, викладачів це означало можливість отримати неймовірно важливий досвід – навчання, стажування, наукового дослідження за кордоном.

Завдяки активній роботі відділу тоді ще  Чернівецький державний університет було прийнято у почесні члени американської спілки університетів «Пі Бета Дельта» (The Phi Beta Delta Society), його міжнародну діяльність відзначено на науковій конференції в Лок-Хейвені (США) «Міжнародні виміри ліберальної освіти: перешкоди та можливості перед початком третього тисячоліття» у жовтні 1999 р. До перших грантів, отриманих університетом, належали два від Міжнародного фонду «Відродження», і цей здобуток став можливим також не в останню чергу завдяки зусиллям відділу та його керівника.

Усі, хто знав Володимира Миколайовича Крупка, завжди пам'ятатимуть його як людину невичерпної енергії, інтелігентного, творчого, різнобічно зацікавленого керівника, котрий невтомно працював задля розвитку Чернівецького університету.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster7Ёо®@AКЖchnu.edu.ua