ћ≥жнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль Ђ’ай п≥сн€ скликаЇ друз≥вї

58012, ”крањна,
м. „ерн≥вц≥, вул.  оцюбинського 2

ѕриймальн€ ректора:
ел. пошта: rector$Ш8“`9@√хЉ^Kchnu.edu.ua

«агальний в≥дд≥л:
ел. пошта: office$Ш8“`9@√хЉ^Kchnu.edu.ua

ѕриймальна ком≥с≥€:
ел. пошта: admission$Ш8“`9@√хЉ^Kchnu.edu.ua

ќновлено
11-12-2019

јрх≥в новин

—тор≥нки:
2019-02-14 16:08:30
“р≥умф кафедри крим≥нального права юридичного факультету „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича

Ќайкращих майбутн≥х прокурор≥в ”крањни готуЇ кафедра крим≥нального права юридичного факультету  „Ќ” ≥м. ё. ‘едьковича! “акий висновок зробило авторитетне м≥жнародне жур≥ ≤≤ Ќац≥онального конкурсу творчих роб≥т студент≥в правничих факультет≥в заклад≥в вищоњ осв≥ти та спец≥ал≥зованих правничих ун≥верситет≥в ”крањни «ƒес€ть крок≥в прокурора до подоланн€ корупц≥њ», що завершивс€ наприк≥нц≥ 2018 р.

¬сього у конкурс≥ вз€ли учать  понад тис€чу студент≥в. ∆ур≥ конкурсу визначило його переможц€ми 31 студента, серед €ких 16 ос≥б – б≥льше половини ус≥х переможц≥в – це маг≥стри спец≥ал≥зац≥њ «ѕрокуратура» кафедри крим≥нального права юридичного факультету  „Ќ” ≥м. ё. ‘едьковича. ÷е справжн≥й тр≥умф! ≤ водночас дл€ непосв€чених у «секрети» усп≥ху неймов≥рне диво.

ѕроте у цього «дива» Ї дуже переконливе по€сненн€ – правничий факультет „Ќ” ≥м. ё. ‘едьковича чи не Їдиний поки що в ”крањн≥ зд≥йснюЇ ц≥леспр€моване системне формуванн€ у вс≥х студент≥в антикорупц≥йноњ культури. «асади ц≥Їњ пол≥тики закладено у осв≥тню бакалаврську та осв≥тньо-профес≥йну маг≥стерську програму п≥дготовки правник≥в на факультет≥.

¬продовж трьох останн≥х навчальних рок≥в частина студент≥в факультету прослуховуЇ м≥жнародний антикорупц≥йних онлайн спецкурс американського професора —п≥д≥ –айса разом ≥з студентами-правниками американського ”н≥верситету ¬ашингтона ≥ Ћ≥ та студентами де€ких ≥нших крањн.

афедра крим≥нального права факультету додатково до вищезазначеного дл€ маг≥стр≥в спец≥ал≥зац≥њ «ѕрокуратура» проводить дек≥лька спец≥ал≥зованих антикорупц≥йних практикум≥в, на €ких прищеплюЇ студентам компетентност≥ з розп≥знаванн€ та правовоњ протид≥њ корупц≥њ.

ƒуже важливою складовою цього усп≥ху Ї сильний склад  маг≥стр≥в спец≥ал≥зац≥њ «ѕрокуратура», €к≥ дл€ того, щоб потрапити на цю спец≥ал≥зац≥ю, пройшли жорсткий в≥дб≥р при конкурс≥ майже чотири особи на одне м≥сце.

“акож важливою складовою цього усп≥ху стала велика робота викладач≥в кафедри крим≥нального права на чол≥ ≥з њњ зав≥дувачем доцентом √алиною ∆аровською по ретельн≥й п≥дготовц≥ ус≥х бажаючих студент≥в до конкурсу.

—уттЇво спри€ла вищезазначеному дос€гненню кафедри крим≥нального права ≥ та обставина, що на юридичному факультет≥ ун≥верситету все в≥дчутн≥шою стаЇ неоф≥ц≥йна, однак не менш значима в≥д цього, змагальн≥сть б≥льшост≥ кафедр м≥ж собою за профес≥йне визнанн€ колегами, за найкращий д≥ловий ≥м≥дж кафедри, а в к≥нцевому п≥дсумку за найб≥льшу приваблив≥сть дл€ майбутн≥х студент≥в.

в≥нтесенц≥Їю неперес≥чного усп≥ху кафедри крим≥нального права юридичного факультету, про €кий йшлос€ вище, Ї те, що колектив кафедри пов≥рив у себе та своњ можливост≥, п≥знав неповторний смак великоњ профес≥йноњ перемоги ≥ в подальшому прагнутиме до цього знову ≥ знову. ќтже, на юридичному факультет≥ ун≥верситету число самодостатн≥х, усп≥шних кафедр зросло. ¬≥д цього виграли передус≥м нин≥шн≥ ≥ майбутн≥ студенти факультету.

ѕетро ѕацурк≥вський,

декан юридичного факультету „Ќ” ≥м. ё. ‘едьковича

Ќазад
—тор≥нки:
Ќовини
© 1999- „ерн≥вецький нац≥ональний ун≥верситет ≥м. ё. ‘едьковича.
¬аш≥ зауваженн€, запитанн€ та пропозиц≥њ: webmaster$Ш8“`9@√хЉ^Kchnu.edu.ua
Powered by Nova, ѕрограмуванн€:  рамар ј.¬., ƒизайн: јнтонюк ј.ћ.

¬√ќ–”