ел. пошта: rectorWќщрm@dg›<Њchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionWќщрm@dg›<Њchnu.edu.ua

11-12-2019

2019-01-18 14:59:53
Розпочався норвезький семестр для студентів економічного факультету в Бізнес школі Університету Норд

Студенти-магістри економічного факультету, Анастасія Кузнєцова (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»), Анастасія Мислюк (спеціальність «Інформаційні технології та моделювання в економіці»), Інна Капітан та Катерина Сироїжко (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»), Катерина Варварич та Юрій Григоряк (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»), розпочали семестрове навчання в Бізнес школі Університету Норд (місто Будо, Норвегія) за програмою міжнародної академічної мобільності Ерасмус+.

Навчальний план програми «Public Sector Economy» (Економіка державного сектору) розрахований на 6 місяців (з 14 січня по 15 червеня 2019 р.), передбачає 30 кредитів ECTS та 4 обов’язкові курси: Performance Measurement in Public Sector (Вимірювання продуктивності в державному секторі), Public Accounting and Financial Reporting according to IPSAS (Бухгалтерський облік та фінансова звітність в державному секторі відповідно до стандартів IPSAS), Risk Management and Internal Control (Ризик менеджмент та внутрішній контроль), International Governance and Business in the High North (Міжнародне управління та бізнес на Крайній Півночі) у рамках щорічної конференції High North Dialogue (Діалог Крайньої Півночі). Також є можливість додатково вивчати іноземні мови – бізнес англійську та норвезьку (для початківців). Аудиторні заняття відбуваються з понеділка по п’ятницю і тривають в середньому 3-4 години щодня. Позаудиторну підготовку студенти можуть здійснювати цілодобово (24/7) в сучасній університетській бібліотеці, де створені всі умови для комфортного індивідуального навчання чи групової роботи (в окремих звукоізольованих кімнатах).

Наші студенти щойно приступили до навчання, а вже відбулися перші заходи – орієнтаційна зустріч для міжнародних студентів та січневий семінар «Смарт-бізнес в Арктиці».

Окрім навчання в Університеті Норд можна знайти заняття на любий смак: від спорту до спілок молодих підприємців, функціонує велика кількість студентських організацій, одна з яких займається прийомом та організацією дозвілля всіх іноземних студентів. Неподалік університету є каток та лижні траси, а спорядження можна взяти безкоштовно в університеті. Ставши учасником студентської спортивної організації Bossi, студенти мають змогу відвідувати спортивні секції з футболу, волейболу, скелелазання, плавання.

Отож, попереду 6 місяців навчання, участі в різних наукових та культурних заходах, захопливого дозвілля та насолоди неймовірною природою за Полярним колом.

Матеріали підготовлено та надано

кафедрою міжнародної економіки

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterWќщрm@dg›<Њchnu.edu.ua