ел. пошта: rectorяч @ }ЦЗchnu.edu.ua

11-12-2019

2018-12-29 12:54:44
Вітання ректора Степана Мельничука з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Сердечно вітаю з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим – святами, що здавна є найбільш світлими і урочистими, дарують радість спілкування з рідними і близькими, наповнюють серця вірою і любов’ю, несуть у кожну родину тепло, спокій та добро.

Новорічні свята – час казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Час, коли ми підсумовуємо минуле і будуємо плани на майбутнє, сподіваючись на краще.

Хай рік прийдешній принесе нам мир і спокій в країну, благополуччя та радість в кожну оселю, тепло та затишок у родину, гармонію та спокій в серця, натхнення та успіх – у професійну діяльність. Хай збуваються найамбітніші плани та найзаповітніші мрії!

Нехай наступний рік буде щасливим і успішним для кожного з нас і для всієї країни. Святої вам віри і впевненості у те, що нині настане рік перемог України як сучасної демократичної та європейської держави, рік економічного відновлення, стабільності, національної згоди і єдності. Божого благословення нам усім, міцного здоров'я, щастя, оптимізму, успіхів у справах, достатку та благополуччя.

Складаю щиру подяку кожному студентові, аспірантові, викладачеві та працівникові Університету за сумлінну працю, успішне навчання, активну громадянську позицію, за той морально-психологічний клімат, що творить неповторну академічну атмосферу Чернівецького національного університету.

Із Новим 2019 роком і Різдвом Христовим!

Ректор Степан Мельничук

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterяч @ }ЦЗchnu.edu.ua