ел. пошта: rector7^`^—А@зa…chnu.edu.ua

ел. пошта: admission7^`^—А@зa…chnu.edu.ua

13-12-2019

2018-12-28 17:01:19
З Новим роком та Різдвом Христовим!

Вельмишановні викладачі, студенти, аспіранти, докторанти і співробітники Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Новий рік і Різдво Христове – традиційно родинні свята, а разом ми  –  велика університетська родина. Нехай ці свята стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи і здобутки. Хай звучать найкращі побажання миру, здоров’я, щастя та удачі, а новорічне диво стане частиною доброго настрою на увесь рік.

Нехай Різдвяна зірка об’єднає нас усіх – і тих, хто зустрічає ці свята у колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від дому, та благословляє наші помисли, слова і справи. У цей день звідусіль з’їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, навстіж відчинені двері кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров’я,оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і так буде завжди, поки живуть у серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди.

Висловлюю Вам щиру подяку за сумлінну працю на благо рідного університету, розуміння і підтримку.

У Новому році нашу країну і університет чекають нові випробовування, які, сподіваюся, принесуть позитивні зміни у житті українського соціуму і нашої університетської родини. Тож хай об’єднуються у Новому році усі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної України і Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Щиро вітаю усіх з Новим роком та Різдвом Христовим, бажаю мирного неба, успіхів, здоров’я, злагоди у колективах, щастя, благополуччя, віри у щасливе майбутнє країни і нашого університету! Божого благословення усім у наших починаннях і задумах!

Слава Україні!

Слава Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича!

З повагою, голова Вченої ради університету Роман Петришин

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster7^`^—А@зa…chnu.edu.ua