ел. пошта: rectorµ:™Bы@вЂЧ.Чchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionµ:™Bы@вЂЧ.Чchnu.edu.ua

05-12-2019

2018-12-20 17:42:57
Бібліографічий покажчик «Надія Бабич» із серії «Вчені Чернівецького університету»

У видавництві  Чернівецького національного університету вийшов друком бібліографічний покажчик «Надія Бабич» із серії «Вчені Чернівецького університету», укладений заступником директора з наукової роботи наукової бібліотеки Чернівецького національного університету Загородною Н.М. Науковий редактор – О.О. Жук, автором вступної статті «Довідку пані слова…» є колектив кафедри історії та культури української мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Бібліографічний покажчик складається з двох основних розділів, які поділені на підрозділи.

Розділ перший – це «праці Н.Д. Бабич», а саме: «Наукові статті»; «Підручники для вищих навчальних закладів України»; «Підручники, монографії», «Навчальні посібники для загальноосвітніх навчальних закладів України»; «Навчальні посібники для шкіл України з румунською мовою навчання»; «Підручники для загальноосвітніх навчальних закладів України з національними мовами навчання»; «Методичні посібники»; «Методичні посібники для вищих навчальних закладів України»; «Методичні посібники для загальноосвітніх навчальних закладів України з національними мовами навчання»; «Програми для загальноосвітніх навчальних закладів України з національними мовами навчання»; «Словники»; «Науково-публіцистичні  видання»; «Н.Д. Бабич – редактор, рецензент і науковий консультант»; «Редактор»; «Рецензент»; «Науковий консультант»; «Дисертації та автореферати дисертацій на здобуття наукового ступеня»; «Дисертація та автореферат дисертації Н.Д. Бабич»; «Н.Д. Бабич – науковий керівник дисертацій»; «Н.Д. Бабич опонент дисертаційних досліджень»; «Публіцистика Н.Д. Бабич»; «Передмови, післямови»; «Статті».

Розділ другий  «Публікації про життя і діяльність Н.Д. Бабич», а також «Інтерв’ю з Н.Д. Бабич». До покажчика додаються додатки «Фотографії». Допоміжний апарат бібліографічного покажчика містить статтю від упорядника, іменний покажчик та зміст.

У покажчику представлено бібліографію наукових праць, що вийшли друком окремими виданнями, а також опублікованих у наукових збірниках, періодичних та продовжуваних виданнях. Покажчик розрахований на широке коло науковців, педагогів, викладачів, аспірантів, студентів, працівників бібліотек та всіх тих, хто цікавиться науковим доробком ученого та питаннями мовознавства.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterµ:™Bы@вЂЧ.Чchnu.edu.ua