ел. пошта: rector ы 4ћ@џДх‚њchnu.edu.ua

13-12-2019

2018-12-20 21:41:54
УВАГА!

Зміни в порядку денному засідання Вченої  ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, яке  відбудеться 26 грудня о 14:00.

Порядок денний:

1. Затвердження положень щодо виборів ректора університету (Пацурківський П.С.):

– Положення про Організаційний комітет з проведення виборів ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;

– Положення про виборчу систему і порядок обрання ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;

– Положення про виборчу комісію з проведення виборів ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;

– Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

2. Затвердження «Положення про постійну комісію вченої ради з фінансово-економічної та господарської роботи» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Петришин Р.І.).

3. Різне.

3.1. Затвердження оновленого Положення про Всеукраїнську олімпіаду Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (Звоздецький Т.І.).

3.2. Затвердження оновленого Положення про приймальну комісію Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Звоздецький Т.І.).

3.3. Розгляд і затвердження ліцензійної справи за спеціальністю 014.09 «Середня освіта (Інформатика)» другого (магістерського) рівня вищої освіти (Балух В.О.).

3.4. Підтримка пропозиції Вченої Ради факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича щодо відзначення нагородами Міністерства освіти і науки України:

1. д. політ. н., професора, завідувача кафедри «Політології та державного управління» Круглашова Анатолія Миколайовича – Нагрудним знаком МОН України;

2. д. політ. н., професора Юрійчук Євгенію Петрівну – Подякою МОН України (Радчук В.М.).

3.5. Рекомендація до друку з грифом «Рекомендовано Вченою радою ЧНУ ім. Ю.Федьковича» (Якубовська Н.О.).

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster ы 4ћ@џДх‚њchnu.edu.ua