ел. пошта: rectorµрCH@zIОchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionµрCH@zIОchnu.edu.ua

13-12-2019

2018-12-20 11:52:02
В Науковій бібліотеці ЧНУ відбулася зустріч-спогад про Євгена Сверстюка «Духа не гасіте!» в рамках бібліо-кафе

"Куди ж іде життя? Чи ми ведемо життя.

Чи життя веде нас, кинувши нам для забави

дешеві замінники слова –

телевізор, футбол, алкоголь, [інтернет]?" Є. Сверстюк.

Нові знання, позитивні емоції, багато корисної та цікавої інформації.  Відбувся вечір спогадів з нагоди 90-річчя від дня народження Євгена Сверстюка, українського публіциста, літературознавця, дисидента. Людина, яка все своє життя присвятила Україні, "лікувала її душу". Основною рисою характеру, як неодноразово зауважували люди, які особисто знали Євгена Олександровича, було вміння слухати та розуміти співрозмовника, а особливо він прислуховувався до думок молодого покоління.

Цікавим гостем з Києва був – Тарас Компанічено, Заслужений артист України, кобзар, бандурист, лірник, лідер гурту "Хорея козацька". Пан Тарас порадував слухачів заворожуючою грою на музичних інструментах (кобза, ліра, бандура) та виконанням старовинних українських пісень.

Присутні з захоплення слухали і спогади Тараса Компаніченка про Євгена Сверстюка, з яким він дружив та співпрацював.

Було багато молоді – студенти ЧНУ та коледжу ЧНУ, Чернівецького медичного коледжу, Чернівецький транспортного коледжу, учні гімназії №5, а також викладачі ЧНУ та поважні гості міста і області.

Учасники заходу мали змогу познайомитись з творчістю Євгена Сверстюка, яка була представлена на книжковій виставці "Висота духу та творчості Євгенія Сверстюка".

Зустріч відбулася з ініціативи Тамари Огданської, голови ГО " Новий формат". Модерував – Василь Костик, доцент кафедри української літератури ЧНУ.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterµрCH@zIОchnu.edu.ua