ел. пошта: rectorСХя@ђіSchnu.edu.ua

05-12-2019

2018-12-18 15:16:17
Новорічна казка від студентів ІФТКН

15 грудня  відділ комп’ютерних технологій  організував новорічне свято для дітей викладачів та працівників Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.

Дива трапляються лише там, де в них вірять. Так, діти допомогли казковим героям врятувати свято, невже ви досі не знаєте про це? Ну, тоді уважно слухайте. Чарівна ялинка, посмішки дітей та новорічна атмосфера – що може бути прекрасніше?! Але от лихо, неслухняному чортенятку захотілося підпалити ялинку та, на щастя, довговухе зайченя завадило йому – обійшовши хитрого противника у грі наввипередки. Думаєте одного уроку вистачило нашому рогатому «другові»? Звичайно ж,  це риторичне питання. Тому слухайте далі цю інтригуючу розповідь. Наш шкідник підмовив лисичку та вовчика викрасти поросятко, бо воно було не мите. Як добре, що в нас є добра бабуся, яка ніколи не лишить нікого в біді і не заспокоється поки зло не буде покаране. Бабуся-красуня та неймовірні дітки, а як Вам така команда? Мені також подобається і тут навіть не має приводу для сперечань. Завдяки спільним зусиллям свято було врятоване. Дідусь Мороз із Новим роком знову запізнилися, із року в рік нічого не змінюється. Але причина була занадто приємною, щоб сердитися на них – солодкі важкі подаруночки для всіх. А що може бути кращим за коляду?! Приємно, що протягом усього свята лунали щирі оплески дітей та батьків.

Святковий захід не відбувся би без людей, які навіть в період сесії знайшли час на репетиції та організацію заходу. І так, в підготовці проведення новорічного свята взяли участь:

·         Евеліна Жупник – 341 група

·         Анастасія Хмелєвська – 341 група

·         Василь Рудик – 542м група

·         Степан Гнідан – 542м група

·         Денис Голіней – 542м група

·         Микола Кушнірик  – 441ск група

·         Денис Фецюк – 341 група

·         Ірина Лаврінок – 344 група

·         Марина Шатирьонок –  144 група

·         Андрій Черевко – 443 група

·         Олександра Бурчинська – 244 група

·         Марія Влашинець – 242 група

·         Тимоцко Анна – 243 група

Чимало зусиль до організації свята доклала викладач кафедри комп’ютерних систем та мереж  Інна Яковлєва. Саме вона підтримувала позитивну атмосферу на репетиціях та координувала роботу студентів.

Такі заходи доводять, що сучасна молодь є всебічно розвинена. Ніколи не бійтеся займатися чимось новим, адже це завжди позитивні емоції та новий досвід. Та завжди вірте в казку й вона неодмінно завітає до вас у гості.

Статтю підготували: студентка 341 групи Евеліна Жупник

студентка 341 групи Анастасія Хмелєвська

Відповідальний за фото – студент 342б групи Іван Бандура

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterСХя@ђіSchnu.edu.ua