ел. пошта: rectorrЙb»ЃБ@УOъchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionrЙb»ЃБ@УOъchnu.edu.ua

11-12-2019

2018-12-14 17:45:50
Китайські партнери запросили представників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на святкування 100-річчя їхнього вишу
8 грудня університет Ван Си (провінція Анхой, КНР), з яким у жовтні минулого року Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича підписав угоду про співпрацю, відсвяткував свій ювілей - 100-річчя від дня заснування.

В урочистостях з нагоди ювілею взяли участь представники навчальних закладів США, Німеччини, Франції,  Нідерландів і Норвегії.

На святкування наші китайські партнери запросили  й проректора Чернівецького національного університету Тамару Марусик  і  доцента Ольгу Чурікову-Кушнір – єдиних представників України. Приємно зазначити, що на урочистому зібранні вітальне слово  від іноземних делегацій було надане виключно  українцям. Тамара Марусик привітала  наших партнерів зі святом і висловила сподівання на подальшу співпрацю нашого університету і університету Ван Си.

Нагадаємо, що в результаті підписаної угоди до Чернівецького національного університету прибули китайські студенти, які наразі навчаються на кафедрі музики та кафедрі декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва.

Окрім урочистостей з нагоди ювілею університету Ван Си, відбулася низка плідних зустрічей нашої делегації як з керівництвом університету, так і окремих його інститутів.

Велике враження справило відвідання єдиної у Китаї лабораторії і музею чаю, де займаються вирощуванням як звичайних, так і лікувальних сортів. Невипадково  лабораторія чаю є структурним підрозділом  університету  Ван Си, адже розробка  технології вирощування і збереження чаю, визначення його лікувальних складових належить науковцям саме цього університету.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterrЙb»ЃБ@УOъchnu.edu.ua