interof

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

ел. пошта: rectorZO0@L,[яZзchnu.edu.ua

ел. пошта: officeZO0@L,[яZзchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interofZO0@L,[яZзchnu.edu.ua
assistant.admissionZO0@L,[яZзchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionZO0@L,[яZзchnu.edu.ua

27-11-2020

2018-11-19 11:05:40
Стартували проекти програми ЄС ЕРАЗМУС+ «Розвиток потенціалу вищої освіти»

15 листопада офіційно стартували проекти програми ЄС ЕРАЗМУС+ «Розвиток потенціалу вищої освіти». Їх виконання триватиме до 14 листопада 2021 р. 37 партнерів з України представляють у цих проектах 26 закладів вищої освіти, 2 підприємства, 3 громадські організації та Міністерство освіти і науки України.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича є одним із партнерів у трьох проектах. МОН України, Київський національний університет імені Т.Шевченка, Сумський державний університет, Львівський національний університет імені І.Франка – у 2 проектах.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича у проекті Mediation: training and society transformation / MEDIATS – Медіація: навчання та трансформація суспільства – репрезентує кафедра публічного права в особах наступних його виконавців: Руслани Гаврилюк, завідувача кафедри, керівника проектної групи, Петра Пацурківського, професора кафедри, декана факультету, Дмитра Кості – доцента кафедри, Павла Бартусяка, Людмили Кості та Олени Хандій – аспірантів кафедри.

Нашими партнерами по цьому проекту виступають: Голландська бізнес академія (Бреда, Нідерланди); Університет Сан Антоніо (Мурсія, Іспанія); Бізнес школа Університету Туріба (Рига, Латвія); Університет КРОК (Київ, Україна); Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна (Харків, Україна); Хазарський університет (Баку, Азербайджан); Ганджа державний університет (Ганджа, Азербайджан); Іліа державний університет (Тбілісі, Грузія); Державний університет ім. Ш. Руставелі (Батумі, Грузія); Консалтингова компанія HULTGREN (Берлін, Німеччина).

Проект передбачає створення можливостей для університетів стати одним з ключових гравців по просуванню цінностей медіації у суспільне життя з метою зміцнення довіри у соціумі, справедливого вирішення спорів шляхом імплементації у вітчизняну практику найкращого європейського досвіду медіації в ім’я утвердження людських прав, верховенства права та плюралістичної демократії.

З нагоди офіційного старту проектів програми ЄС Еразмус + «Розвиток потенціалу вищої освіти» в університеті відбувся вступний семінар для переможців конкурсу. В ньому взяли участь керівники та інші представники усіх трьох проектних груп-переможців конкурсу від університету, координатор Проекту Європейського Союзу «Мережа національних офісів програми Еразмус+ та національних команд експертів з реформування вищої освіти» Світлана Шитікова, ректор університету, керівники ряду підрозділів, на яких покладається в силу їх функціональних обов’язків завдання всебічно сприяти виконанню цих проектів.

© 1999- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterZO0@L,[яZзchnu.edu.ua