interof

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

ел. пошта: rectorПоlн@п+®Кchnu.edu.ua

ел. пошта: officeПоlн@п+®Кchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interofПоlн@п+®Кchnu.edu.ua
assistant.admissionПоlн@п+®Кchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionПоlн@п+®Кchnu.edu.ua

04-08-2020

2018-11-09 19:03:24
ХVIII-ий Радіодиктант національної єдності

Сьогодні, 9 листопада, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича долучився до національного флешмобу — написання  ХVIII-го Радіодиктанту національної єдності. Традиційна щорічна акція, присвячена українській мові, лунає на Першому каналі Українського радіо у День української писемності та мови.
Цей загальнонаціональний флешмоб було розпочата в 2000-му році! Й ось уже 18 років поспіль цього дня кожен охочий може перевірити свої знання орфографії, пунктуації та інших правил української мови та продемонструвати свою єдність з тими, хто любить і шанує українське слово.
Ось уже другий рік поспіль відділ з інформаційної діяльності та комунікацій університету ініціює участь студентів, викладачів та співробітників ЧНУ у загальнонаціональному заході, що цьогоріч проходив під гаслом — #пишеморазом!
Приємно зауважити, що цього року до написання диктанту у стінах нашого університету долучилися значно більше учасників - понад 50 студентів (варто зазначити, що більшість із них – студенти філологічного факультету), співробітники Наукової бібліотеки ЧНУ на чолі з директором Михайлом Зушманом, викладачі університету, журналісти Суспільного мовника Буковини, учні чернівецьких шкіл та чимало інших свідомих чернівчан! Усіх їх гостинно прийняла читальна зала Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету.
Як зазначили організатори, сьогодні радіодиктант національної єдності писали українці у різних куточках світу. Сам текст під назвою"Крила України" , згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко.
Як відомо, диктант не має на меті перевірку грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо рідної мови. Адже, під час написання, учасники разом переживали, радилися, спілкувалися і зізнавалися, що спільна справа таки єднає!
Отож, щиро дякуємо усім, хто сьогодні разом із нами слухав та писав ХVIII-ий Радіодиктант національної єдності!
Роботи усіх учасників уже відправлено до Києва на перевірку, а результати будуть відомі наприкінці грудня! Впевнені, переможці серед нас!

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterПоlн@п+®Кchnu.edu.ua