Facebook Twitter Youtube

ел. пошта: officeUЕ"d >@chnu.edu.ua

ел. пошта: admissionUЕ"d >@chnu.edu.ua

14-12-2018
Китайські партнери запросили представників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на святкування 100-річчя їхнього вишу

Проректор Тамара Марусик і доцент Ольга Чурікова-Кушнір - єдині українці, які були присутні на святкуванні 100-річчя від дня заснування університету Ван Си (провінція Анхой, КНР).

14-12-2018
Оновлений проект Положення про постійну комісію Вченої ради з навчально-методичної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Пропонуємо Вашій увазі оновлений проект Положення про постійну комісію вченої ради з навчально-методичної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

14-12-2018
У здоровому тілі - здоровий дух

5 грудня відбулися змагання із волейболу, приурочені Дню Збройний сил України та пам'яті В.П. Чабаненка.  У змаганні взяли участь команди економічного факультету, факультету математики та інформатики, факультету фізичної культури та здоров'я людини та ІФТКН.

14-12-2018
Чернівецькі просвітяни відзначили 150-річчя діяльності Всеукраїнського товариства «Просвіта»

8 грудня, з нагоди відзначення 150-річчя діяльності Всеукраїнського товариства «Просвіта» відбулася урочиста академія в Львівському національному театрі опери та балету.

13-12-2018
В Науковій бібліотеці Чернівецького національного університету відбудеться зустріч-спогад сучасників про Євгена Сверстюка

17 грудня о 14:00, у рамках роботи Бібліо-кафе "Науково-культурний фреш" у читальному залі Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету відбудеться зустріч-спогад сучасників про Євгена Сверстюка – українського літературного критика, есеїста, поета, мислителя та філософа.

13-12-2018
Олега Ангельського нагородили Почесною ювілейною грамотою

Президія Національної академії наук України нагородила Ангельського Олега В’ячеславовича ювілейною почесною грамотою, яка присвячена 100 річчю від дня заснування Національної академії наук України.

Увага!

Пропонуємо Вашій увазі Положення  про постійну комісію з інформаційної та медійної діяльності Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

12-12-2018
Проекти Положень щодо виборів ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Пропонуємо Вашій увазі проекти Положень щодо виборів ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

12-12-2018
Оновлений проект Положення про постійну комісію з фінансово-економічної та господарської роботи Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Пропонуємо Вашій увазі оновлений проект Положення про постійну комісію вченої ради з фінансово-економічної та господарської роботи Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

12-12-2018

У Червоній залі Чернівецького національного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція України в час нових викликів і загроз».

Кафедрі політології та державного управління – 20 років
У рамках відзначення 20-річчя своєї діяльності викладацький колектив та студенти кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету зустрілися з учнями шкіл, ліцеїв і гімназій міста, щоб ознайомити їх з перспективами навчання на кафедрі.
12-12-2018
Благодійна акція «Святий Миколай поспішає до кожної дитини»

У рамках акції «Святий Миколай поспішає до кожної дитини», сьогодні, 12 грудня, о 16:00, відбудеться зустріч волонтерів у приміщенні профспілкової організації студентів університету (позаду гуртожитку №6).

11-12-2018
Проект Положення про постійну комісію з фінансово-економічної та господарської роботи Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Пропонуємо Вашій увазі проект Положення про постійну комісію вченої ради з фінансово-економічної та господарської роботи Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

11-12-2018
Головне управління статистики у Чернівецькій області повідомляє

Пропонуємо Вашій увазі повідомлення Головного управління статистики у Чернівецькій області «Соціально-економічне становище Чернівецької області за січень-жовтень 2018 року» та прес-випуски з окремих питань.

Увага!

Пропонуємо вашій увазі проект положення про постійну комісію Вченої Ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з гуманітарних та соціальних питань.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterUЕ"d >@chnu.edu.ua