Facebook Twitter Youtube

ел. пошта: admission›s,'т@ё]o•chnu.edu.ua

28-07-2017

25-07-2017
Усі вступники, які не змогли подати електроні заяви, можуть подавати заяви до вишів у паперовій формі

За повідомленням МОН України, 25 та 26 липня усі вступники, які не змогли подати електроні заяви, можуть подавати паперові заяви до вишів – незалежно від наявності зареєстрованого особистого електронного кабінету. Таке рішення було ухвалено під час наради Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з представниками приймальних комісій ВНЗ, де обговорювалися ключові проблеми роботи навчальних закладів під час вступної кампанії.

25-07-2017
У рубриці «Вступ на навчання» оприлюднено список абітурієнтів коледжу, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Оприлюднено список абітурієнтів коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення на основі свідоцтва про базову загальну середню освіту.
24-07-2017
Літня школа блогерів і громадських журналістів
21 липня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича розпочала роботу Літня школа блогерів і громадських журналістів. Кафедра журналістики проводить її спільно з Interlink Academy (за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини) та Інститутом розвитку регіональної преси.

24-07-2017

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» представив консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2017 року. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича у рейтингу університетів України посів 9 місце. Серед класичних університетів України, які посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу, наш університет шостий.

24-07-2017
Особистий електронний кабінет вступника вже доступний у мобільному додатку

З 23 липня вступники можуть відслідковувати статус своїх заяв і результати конкурсів на мобільних телефонах та планшетах – запущено стартову версію мобільного додатку ЄДЕБО «Особистий електронний кабінет вступника».

21-07-2017
МОН України дало додатковий час вишам на внесення в ЄДЕБО паперових заяв

За повідомленням МОН України, вищим навчальним закладам можна вносити до ЄДЕБО заяви абітурієнтів, які вступають на основі співбесіди, творчих конкурсів, вступних іспитів до 18.00 23 липня.

21-07-2017
Вступна кампанія 2017: попередні підсумки

Станом на 19 липня Чернівецький національний університет прийняв 16960 заяв і за цим показником був на 4-му місці по всій Україні. За два дні ця цифра зросла приблизно до 22 тисяч. Порівняно з попередніми роками, рейтинг факультетів-лідерів особливо не змінився.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2017
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – 4-тий  в Україні за кількістю поданих заяв від абітурієнтів. Про це, вчора на брифінгу повідомив директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.
20-07-2017
Вітаємо з ювілеєм Адріана Граура - Почесного доктора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Сьогодні, 20 липня, поважний ювілей завітав до ректора Сучавського університету «Штефан чел Маре» (Румунія), Почесного доктора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича - Адріана Граура.

Вітаємо з ювілеєм!

Найщиріші вітання з ювілеєм сьогодні лунають для Тетяни Петрівни Караванової  - доцента кафедри математичного моделювання.

Вітання з ювілеєм

Щиро вітаємо з квітучим ювілеєм Ольгу Василівну Скрипську – доцента кафедри органічної та фізичної хімії та екології хімічних виробництв!

20-07-2017
Члени Ректорату Чернівецького національного університету відвідали військовий полігон

Ректор Чернівецького національного університету професор Степан Мельничук, голова профкому університету Микола Боднарук, директори інститутів та декани факультетів відвідали полігон «Прибан», що в Сторожинецькому районі, де проходить навчальний збір з випускниками кафедри військової підготовки.

19-07-2017
Акредитація спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»

У майже півстолітній історії кафедри економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича чергова важлива подія - проведено успішну акредитацію спеціальності «Управління персоналом та економіка праці».

19-07-2017
Вітаємо з ювілеєм!

Щирі вітання з ювілеєм та найкращі побажання сьогодні линуть до завідувача лабораторії кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Лариси Миколаївни Нестіної!

18-07-2017
Як абітурієнти обирали Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Липень – важливий період для випускників шкіл. Адже середина літа, а попереду стільки важливих справ: зібрати всі необхідні документи для вступу до ВНЗ, подати електронну заяву, але насамперед – це обрати свої майбутні шлях та фах, які вестимуть надалі тебе по житті. Дехто зробив свій вибір уже заздалегідь, декому потрібно більше інформації для остаточного вирішення. Отож пропонуємо вашій увазі враження та відгуки абітурієнтів, які мають намір вступати до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster›s,'т@ё]o•chnu.edu.ua