Вконтакте Twitter Facebook Youtube

Студрадіо
Історична та етнографічна спадщина – частина сталого розвитку туризму на Буковині HERITAGE

ел. пошта: rector,Юm9V‰@^дµgchnu.edu.ua

ел. пошта: office,Юm9V‰@^дµgchnu.edu.ua

ел. пошта: admission,Юm9V‰@^дµgchnu.edu.ua

28-03-2017
Студенти Чернівецького національного університету гідно представили свій навчальний заклад на конкурсі наукових робіт

24 березня на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

Переконливий успіх політологів

20 – 21 березня на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася підсумкова наукова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук, присвячена актуальним питанням сучасних наукових досліджень у галузі політології. У цій фінальній частині конкурсу взяло участь 49 студентів із 32-х вищих навчальних закладів України. Призові місця – за студентами Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.
Вітаємо призерів та їх наукових керівників і бажаємо їм нових успіхів і наукових досягнень!

28-03-2017
Конкурс на зміщення вакантних наукових посад

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових посад.

Документи приймаються з 29 березня до 29 квітня за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2, корпус 5, каб.121 (відділ кадрів).

Тел. для довідок 52-42-96.

28-03-2017
Благодійний концерт «З музикою в серці»

23 березня у Палаці «Академічний» відбувся благодійний концерт за участі студентів-вихованців Центру культури і дозвілля Чернівецького національного університету, організований волонтерами Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Кооорднатором заходу була Анна Рибарчук. Мета – збір коштів для лікування дітей з вадами зору. Збір коштів триває до 9-го квітня.

28-03-2017
Зустрінемось на День сміху!

3 квітня, о 16:00, у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича найкращі команди КВН Чернівців, талановиті гумористи, а також колектив художньої самодіяльності Чернівецького національного університету влаштують для Вас День сміху. За кращу цікаву історію із студентського життя – солодкий приз.

27-03-2017
ФК “Університет” після зимової перерви стартує у Чемпіонаті України

Підопічні головної команди Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича ФК “Університет”, яку очолює Микола Осадець, підготувалися до першого матчу цього року із кам’янець-подільською “Фортецею”.

27-03-2017
Франкомовний марафон у Чернівцях

20 березня у рамках святкування Днів Франкофонії за підтримки Посольства Франції в Україні відбувся Франкомовний марафон.

Для обговорення

Пропонуємо Вашій увазі проект Положення про академічну мобільність студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

В університетській церкві пом’янули Героя – Леоніда Дергача

Сьогодні, 24 березня, у храмі Трьох Святителів Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича на 38-й день народження пом’янули викладача юридичного факультету ЧНУ Леоніда Дергача, котрий як справжній Герой віддав своє життя за мирне небо над Україною на її східних рубежах.

24-03-2017
Обговорення актуальних проблем на ректораті

23 березня у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася зустріч ректорату з представниками органів студентського самоврядування університету. Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання, що стосуються різних сфер студентського життя: соціально-побутові умови проживання в гуртожитках, питання виплати стипендій, наукової діяльності тощо.

24-03-2017
Тестовий доступ до патентної бази даних "Global Patents Reference Center"

Global Patents Reference Center

З 20 березня по 30 квітня відкрито тестовий доступ до БД "Global Patents Reference Center".

УВАГА, ЄВРОШКОЛА!

Шановні студенти та активна молодь!

Хочете дізнатись більше про Європейський Союз?

Це ваш шанс! Представництво Європейського Союзу в Україні надає вам унікальну можливість провести чотири неймовірні дні разом з найкращими фахівцями з Європейського Союзу та України та талановитими студентами з усієї країни!

24-03-2017
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

23 березня профбюро факультету математики та інформатики проводили інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?". Участь у грі взяли 6 команд. Учасники були нагороджені грамотами та солодкими подарунками від профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету. Дякуємо усім, хто долучивя до організації гри, усім, хто взяв участь, та тим, хто був присутній.

24-03-2017
Зі славним 70-літтям вітаємо шановного та знаного викладача, плідного науковця, дорогого колегу Ігоря Григоровича БУРКУТА

Шановний Ігоре Григоровичу, поздоровляємо вас з 70-літнім ювілеєм!

Бажаємо Вам здоров’я, миру, добра і нев’янучого оптимізму. Нехай Ваш гострий розум, творча енергія і завзяття продовжують наповнювати світ, а тепла вдача й тонкий гумор променіти добротою!

Вдячні Вам за Ваш вагомий внесок у становлення української політичної науки, Ваші глибокі монографічні та інші розвідки, Ваш яскравий педагогічний талант і лекторську майстерність!

Многая Літа Вам!

23-03-2017
Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо багаторічного декана факультету іноземних мов Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, нині завідувача кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства, професора Володимира Івановича Кушнерика із славним 60-річчям!

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster,Юm9V‰@^дµgchnu.edu.ua