Facebook Twitter Youtube

ел. пошта: officeIчЦнo@lFchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionIчЦнo@lFchnu.edu.ua

19-04-2018

Просимо ознайомитися з проектом положення «Про технологію електронного навчання в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича» та у разі виникнення зауважень направити  їх на електронну пошту (prorector@chnu.edu.ua). Виправлений варіант проекту Положення буде винесено на засідання Вченої ради університету, яке відбудеться 24 квітня 2018 року, для затвердження остаточного варіанту.

Міжнародна науково-практична конференція політологів

17 квітня у Чернівецькому національному університеті відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи». Заявки на участь в традиційному заході, який проводять кафедра політології та державного управління ФІПМВ разом із НДІ європейської  інтеграції та регіональних досліджень нашого університету подали науковці з України, Білорусі, Греції, Польщі, Румунії, Словаччини.

Найкраща освіта – через науку

19 квітня у Червоній залі Чернівецького національного університету відбулося підсумкове засідання студентської наукової конференції та нагородження переможців.

Весна в університеті

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича розцвіли магнолії. Охочих сфотографуватися біля красивих дерев, як і завжди, чимало.

Інтерв'ю з випускником
Інформагент географічного факультету Олександр Синицький піготував відеоінтерв'ю з випускником Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Олексієм Назаровим. Пропонуємо переглянути.
Ольга Бабій – друга на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
Студентка ІІІ курсу спеціальності «Історія» Ольга Бабій стала переможцем та отримала Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія».
18-04-2018
Пересувна виставка: «Україна-НАТО. Формула безпеки»

Чернівці, Наукова бібліотека ЧНУ. Пересувна виставка: "Україна-НАТО. Формула безпеки"(2018)

18 квітня у Науковій бібліотеці ЧНУ розпочала роботу пересувна виставка: «Україна-НАТО. Формула безпеки», яка створена до 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.  Виставку представляє Центр інформації та документації НАТО разом з Українським кризовим медіа центром і Міністерством інформаційної політики.

Офіційна заява

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича спростовує інформацією, яка нещодавно з’явилася в мережі Інтернет стосовно вимоги до студентів нашого університету підписати договір із лікарем студентської поліклініки.

18-04-2018
Добрі справи робити легко!

Запрошуємо усіх бажаючих на благодійний концерт кращих вокалістів та танцювальних колективів міста, який відбудеться у Чернівецькій обласній філармонії ім.Д.Гнатюка. Серед учасників концерту - вихованці Центру культури та дозвілля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Перемоги наших студентів на Чемпіонаті України з панкратіону серед юніорів

12–14 квітня у м. Тернопіль відбувся Чемпіонат України з панкратіону серед юніорів, в якому взяла участь і Чернівецька область. До складу збірної команди області ввійшли і студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

До 100-ліття Української Дипломатії
Учора, 17 квітня, на факультеті історії, політології і міжнародних відносин відбулася презентація книги про Кафедру міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, яка вийшла у світ наприкінці 2017 року.
18-04-2018
Студенти кафедри комп’ютерних систем та мереж звітували про свої навчальні і наукові здобутки

Квітень для студентів  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича особливий – це пора ІІ етапу всеукраїнських олімпіад, звітів студентів про наукові здобутки на студентській науковій конференції, підведення підсумків виконання курсових і дипломних проектів.

Засідання Вченої ради
24 квітня о 14:00 у Червоній залі відбудеться засідання Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
17-04-2018
Увага!

19 квітня о 13.30 у Блакитній залі з нагоди 35-річчя міжнародного дня пам‘яток і визначних місць відбудеться круглий стіл «Історико-культурна спадщина очима молоді». Також відбудеться нагородження переможців конкурсу студентських творчих робіт на тему: «Особливості історико-культурної  аури Чернівців».

17-04-2018
Про Митрополичі візії Євгена Гакмана

Доцент кафедри історії стародавнього світу, середніх віків та музеєзнавства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, відомий історик Олександр Масан взяв участь у заході,який цими днями відбувся в Обласному краєзнавчому музеї на знак вшанування 145-ої річниці Пам’ятин по першому Митрополитові Буковини, церковному, культурному і політичному діячеві Євгенові Гакману.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterIчЦнo@lFchnu.edu.ua