Facebook Twitter Youtube

25-09-2017

Ќовини

22-09-2017
—ем≥нар про медичну та судову реформи дл€ студент≥в та практикуючих журнал≥ст≥в

« 19 по 22 вересн€ в „ерн≥вецькому нац≥ональному ун≥верситет≥ ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича в≥дбувавс€ сем≥нар «як зрозум≥ло писати про судову та правову реформу» (19-20 вересн€) та «як зрозум≥ло писати про медичну реформу» (21-22 вересн€) дл€ студент≥в та журнал≥ст≥в з ус≥Їњ крањни. ÷е – один ≥з етап≥в масштабного трир≥чного проекту јкадем≥њ украњнськоњ преси та ‘онду ‘р≥др≥ха Ќауманна за —вободу (за п≥дтримки ћ≥н≥стерства закордонних справ Ќ≥меччини), спр€мований на п≥двищенн€ р≥вн€ квал≥ф≥кац≥њ украњнських журнал≥ст≥в.

21-09-2017
—татистичн≥ дан≥ про результати вступноњ кампан≥њ 2017 року в „ерн≥вецькому нац≥ональному ун≥верситет≥ ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича

ѕов≥домл€Їмо статистичн≥ дан≥ про результати вступноњ кампан≥њ 2017 року в „ерн≥вецькому нац≥ональному ун≥верситет≥ ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича (за матер≥алами виступу на ¬чен≥й рад≥ „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету 25.09.2017 першого проректора –.≤. ѕетришина).

21-09-2017
—уди ≥ вир≥шенн€ спор≥в в режим≥ онлайн

19-20 вересн€ викладач≥ кафедри публ≥чного права „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича —ерг≥й Ѕоднар та ƒмитро  ост€ вз€ли участь у робот≥ конференц≥њ "—уди ≥ вир≥шенн€ спор≥в в режим≥ онлайн: покращенн€ доступу до правосудд€ в ”крањн≥" (м.  ињв), орган≥зованою USAID в рамках програми "Ќове правосудд€".

ћ≥н≥стерство соцпол≥тики ”крањни презентувало програму Ђосучасненн€ї пенс≥й

” рамках спецкурсу «ѕабл≥к р≥лейшнз» студенти спец≥альност≥ «ћаркетинг» економ≥чного факультету „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича вз€ли участь у прес-конференц≥њ, п≥д час €коњ заступник ћ≥н≥стра соц≥альноњ пол≥тики ћикола Ўамб≥р презентував програму «осучасненн€» пенс≥њ.

20-09-2017
—тудентка  ар≥на ѕаскар про св≥й досв≥д з ≈размус+

—воњми враженн€ми та думками про перебуванн€ в ун≥верситет≥ јлександру ≤оан  уза в м≥ст≥ ясси за програмою Erasmus+ под≥лилась студентка третього курсу юридичного факультету „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича  ар≥на ѕаскар.

¬≥таЇмо з перемогою!

ўиро в≥таЇмо команду факультету математики та ≥нформатики „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича у склад≥: ќлександра ћаника, ћихайла —мереки, јндр≥€ ¬асилика та тренера “ет€ну  араванову з≥ здобутт€м першого м≥сц€ на ћ≥жнародн≥й студентськ≥й ол≥мп≥ад≥ з програмуванн€!

20-09-2017
—туденти-першокурсники ≤нституту ф≥зико-техн≥чних та компТютерних наук в≥дв≥дали “ќ¬ ЂћјЎ«ј¬ќƒї

—туденти-першокурсники спец≥альностей «ѕрофес≥йна осв≥та (ћашинобудуванн€)» та «—ередн€ осв≥та (трудове навчанн€ та технолог≥њ)», що зд≥йснюють п≥дготовку на кафедр≥ профес≥йноњ та технолог≥чноњ осв≥ти ≥ загальноњ ф≥зики ≤нституту ф≥зико-техн≥чних та комп’ютерних наук „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича зд≥йснили екскурс≥йний пох≥д на флагман машинобуд≥вноњ галуз≥ краю “ќ¬ «ћјЎ«ј¬ќƒ».

ќголошенн€

онкурс творчих роб≥т «LA MIA UNIVERSITA» (ћ≥й ун≥верситет).

ќголошенн€

25 вересн€ о 14:30 у „ервон≥й зал≥ в≥дбудетьс€ зас≥данн€ ¬ченоњ ради „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича.

19-09-2017
 аб≥нет музично-≥нформац≥йних технолог≥й у „ерн≥вецькому нац≥ональному ун≥верситет≥ ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича

Ќа кафедр≥ музики „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича в≥дкрито каб≥нет музично-≥нформац≥йних технолог≥й.

¬≥таЇмо з перемогою!

—тудентка 3 курсу кафедри журнал≥стики „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича ярина Ѕоринець здобула 1 м≥сце на м≥жнародному вокальному конкурс-фестивал≥ «¬ерн≥саж. ≈нергофест».

19-09-2017
¬иставка художн≥х картин етн≥чних украњнц≥в з р≥зних Ївропейських держав

√ромадська орган≥зац≥€ «™вропейське ѕартнерство» (”крањна) та орган≥зац≥€ «Ѕуковина - мистецтво ≥ традиц≥њ»( –умун≥€) проводить  м≥жнародну благод≥йну виставку художн≥х картин етн≥чних украњнц≥в з р≥зних Ївропейських держав.

19-09-2017
Ќаукова б≥бл≥отека „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича: екскурс в ≥стор≥ю

÷ьогор≥ч виповнюЇтьс€ 165 рок≥в з часу заснуванн€ науковоњ б≥бл≥отеки „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича. ѕропонуЇмо невеличкий екскурс в минуле нашоњ книгозб≥рн≥.

19-09-2017
Ђ“енденц≥њ розвитку сучасноњ вуз≥вськоњ б≥бл≥отеки: реал≥њ та перспективиї

Ќаукова б≥бл≥отека „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича 19-20 вересн€ проводить ¬сеукрањнську науково-практичну конференц≥ю на тему: «“енденц≥њ розвитку сучасноњ вуз≥вськоњ б≥бл≥отеки: реал≥њ та перспективи», приурочену до 165-оњ р≥чниц≥ з дн€ заснуванн€ б≥бл≥отеки.

19-09-2017
ѕроект ѕоложенн€ про п≥дготовч≥ курси дл€ ≥ноземних громад€н до вступу до ¬Ќ«

ѕропонуЇмо ознайомитис€ з проектом ѕоложенн€ про п≥дготовч≥ курси „ерн≥вецького нац≥онального ун≥верситету ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича дл€ ≥ноземних громад€н до вступу до ¬Ќ«.

јрх≥в
© 1999- „ерн≥вецький нац≥ональний ун≥верситет ≥м. ё. ‘едьковича.
¬аш≥ зауваженн€, запитанн€ та пропозиц≥њ: webmasterWµЋШх@TвтWchnu.edu.ua
Powered by Nova, ѕрограмуванн€:  рамар ј.¬., ƒизайн: јнтонюк ј.ћ.

¬√ќ–”